Wpis z mikrobloga

@lepaq: No bo Michniewicz się nagrał, grzejąc ławę w amice xD ale z drugiej strony jak miałby grać i bronić bramki, jak jedną rękę ciągle miałby zajetą telefonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lepaq: nigdy nie naprawiałem auta więc nie ocenię pracy mechanika.

Nigdy nie pracowałem na kuchni, więc nie będę oceniał tej pizzy

Nigdy nie byłem divą więc nie ocenię tego obciągania

Nigdy nie byłem politykiem więc nie ocenie premiera

Nigdy nie byłem moderatorem wykopu więc nie ocenię ich działalności
  • Odpowiedz
@lepaq: bo to cudowny argument internetu: nie jesteś piekarzem, nie możesz ocenić chleba, nie tworzysz samochodów, nie możesz ich oceniać. No i hit, to zostań trenerem i zrób lepiej... a jak nie potrafisz to się zamknij ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lepaq: Ciekawe co by Czesio powiedział jakby się dowiedział że obecny selekcjoner Niemiec, swoją karierę trenerską zaczął grając w Football Managera XDD
  • Odpowiedz
@lepaq: na temat piłki się może wypowiadać każdy Janusz. Takie frazesy jak rzucają te wielkie gwiazdy i eksperci to każdy debil może powiedzieć.
  • Odpowiedz
@lepaq: niby dowalił do pieca ale u mnie jego akcje są bardzo nisko. Z pół roku temu jak robił wywiad z Stanowskim w komentarzach zapytałem go czemu nie poruszył wątku Czesława 711 Michniewicza i jego relacji z Stano.
Dostałem odp że to oklepany i wałkowany temat i nie widzi on sensu do tego wracać. Trochę słabe - jakby nie chciał się "kopać" z Stano.
Michniewiczowi wbije szpile ale Stanowskiemu który chodzi
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Tak, za młodziaka grał w Augsburgu chwilkę i zakończył karierę przez zerwanie któryś więzadeł - potem z zamiłowania do piłki siedział godzinami w fmie, zrobił kurs trenerski i dostał fartem pracę w hoffenheim xD no a dalej to już wiemy że RB i Bayern a teraz repra
  • Odpowiedz
@sercepodostrzem: oj czesio sobie nagrabił. Teraz to jeszcze po cichu liczę na odnowienie śledztwa dziennikarskiego w sprawie jego losowych telefonów do zakładu fryzjerskiego
  • Odpowiedz