Wpis z mikrobloga

Hej, rozwiniecie jakich umiejętności pozwoliło wam na prace zdalną a w późniejszym czasie na zarabianie +10k? Pracuje w branży telekomunikacyjnej jako technik interwencji terenowych ale planuje pójść na studia zaoczne i zmienić kierunek ze względu na średnie zarobki i brak perspektyw na obecnym stanowisku😛
Zastanawiam się nad elektrotechniką na PO lub Administracja i bezpieczeństwo kierunek Cyberbezpieczeństwo na Merito

#studia #pracbaza #telekomunikacja #it #elektrotechnika
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Ciekawi mnie jedna sprawa. Elektryk po szkole wyjeżdża do Niemiec i na starcie ma około 10k robiąc na budowie a jak wyglada sprawa dla osób po studiach elektrotechnicznych chcących wyjechać?
  • Odpowiedz
  • 0
@Miharucha3 wiesz co, wydaje mi się, że na zachodzie jak chcesz robić w czymś więcej niż fizol/gastro to musisz mieć język dobrze opanowany, dla dużych korpo może nie, bo oni mają raczej angielski zwykły, ale jakaś firma 200 osób w Niemczech zajmująca się robotyka czy czymś raczej mówi po niemiecku w 100%, także zobacz co chcesz robić, naucz się języka, zdaje studia w Polsce, jakieś doświadczenie i znajomości połap

Ja aktualnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Miharucha3 angielski już znam, kiedyś może do Kanady wyjadę, to tam się przyda, a Francuskiego się uczę powoli bo podobają mi się francuskie piosenki xD jakikolwiek powód do rozwoju jest dobry
  • Odpowiedz