Wpis z mikrobloga

No w tym tygodniu 2 ważne spotkania biznesowe. To na początek takiego tygodnia zrobiłem sobie mix bary + plecy. Jak Boga kocham, po takim zestawie przez dobrych 4-5 dni jestem szerszy o 2 cm, a także przez 3-4 dni mam o 20% wzrost testorenu czy czego tam.

Wszedł taki przeplataniec:
- 1,5h ramiona - przerzucone 450 kg
- 1,5h plecy - przerzucone 1500 kg
- przerwa 30 min na drugie śniadanie
- 45 min ramiona - dociśnięte 150 kg
- 45 min plecy - dociśnięte 500 kg

Czyli łącznie weszło 600 kilo w bary i 2 tony w plecy ^^

#silownia #gym #cwiczymyrazem #cwiczzwykopem #mikrokoksy #mirkokoksy #fitness
  • 24
  • Odpowiedz
Czyli łącznie weszło 600 kilo w bary i 2 tony w plecy ^^


@Adamfabiarz: Popraw, jeśli coś źle zrozumiałem...To na cały mega trening mogłoby się złożyć:
1. barki: wyciskanie sztangi/sztangielek na ławeczce siedząc - 2 serie po 10 powtórzeń z 30 kg obciążeniem
2. plecy: ściąganie drążka wyciągu górnego - 2 serie po 10 powtórzeń ze 100 kg obciążeniem?
  • Odpowiedz
  • 0
@Hi_Lo_Hi: Tak. Ale ja nie robię takich rzeczy jak seria po 10 powtórzeń; chyba że czasem na sam koniec z najmniejszym obciążeniem (nie dzisiaj)

Mógłbym wycisnąć więcej, gdybym szedł na rekord wagowy. Sęk w tym że odkryłem, że najwięcej testosteronu czy czego tam, uaktywnia mi się gdy robię barki i plecy bardzo powoli, zarówno fazę negatywną i pozytywną; więc na tym się skupiłem. A na dodatek w takim ważnym tygodniu jak
  • Odpowiedz
więc też nie szedłem na maxa, oraz robiłem dłuższe przerwy między seriami


@Adamfabiarz: Rozumiem i mimo, że ze mnie żaden Herkules, to takie łączene obciążenie wydaje mi się nieco małe nawet jak na rozgrzewkę... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@klefonafide: @davvidofff
Czuję jak we mnie buzuje. Chodzę szeroko, że czułem jakbym ledwo mieścił się w klatce schodowej. I po takim treningu w tej chwili jestem nawet w stanie zrobić takie drgnięcia naprzemian jednym i drugim mięśniem piersiowym.
  • Odpowiedz
Czuję jak we mnie buzuje. Chodzę szeroko, że czułem jakbym ledwo mieścił się w klatce schodowej. I po takim treningu w tej chwili jestem nawet w stanie zrobić takie drgnięcia naprzemian jednym i drugim mięśniem piersiowym.


@Adamfabiarz: ostrożnie po aktywacji takiej ilości testosteronu może Ci rosadzić klatkę. Albo pewnego dnia nie zmieścisz się już w klatce schodowej i będziesz musiał na dworze spać i zostaniesz bezdomnym.
  • Odpowiedz