Wpis z mikrobloga

Ależ to jest obrzydliwy widok. Facet który wygląda na 40 lat, jak stary wójek, nie grzeszy urodą i kobieta 18 lat, młoda, piękna. Obrzydliwie.
Od razu wiadomo co ten predator widzi w kobiecie, jaki ma światopogląd.

Tak naprawdę sporo starszy facet, który pokazuje się z kobietą prawie nastolatką nie wzbudza szacunku społecznego, ale pogardę i obrzydzenie.

Gdybym wiedziała że wcześniej chłop umawiał się z kobietami 20 lat młodszymi, to od razu jest red flagiem. Nie jest warty związku, bo ma przyklejoną łatkę predatora, oślizgłego oblecha którego kręcą kobiety-dzieci.

Jest coś obrzydliwego w tym widoku. Zrozumiałabym gdyby facet był przystojnym greckim Bogiem dobrze wyglądającym na swój wiek i tym przyciągnąl kobietę, w przypadku gdy jest nieurodziwy i stary a kobieta piękna.

Wyobraźcie sobie ze jesteście tą młodą kobietą i idziecie przez miasto za rękę z takim starym typem. Ze wstydu można się spalić, dlatego kobiety które wchodzą w związki z takimi staruchami są zwykłymi lafirydami. Żadna porządna kobieta nie zwiąże się ze sporo starszym facetem, bo będzie miała łatkę utrzymanki, z resztą to jest wstyd pokazać się z takim przed rodziną i znajomymi. W takie związki wchodzą imprezowe Angeliki z jakiegoś zadupia, bezwstydne, wychowane w biedzie, bądź manipulanki które chcą pobyć na chwilę ze staruchem żeby wydoić go z pieniędzy i rzucić.

Czy córka z bogatego domu, wychowana w rodzinie będzie chciała być w związku ze stracem niezadbanym? Nie, bo kobietom z dobrych domów, którym nie brakuje pieniędzy nie imponuje stary dziad a tym bardziej jego pieniądze. Ułożone kobiety szukają wśród swoich rówieśników.

Podobny case jest z Wojewódzkim, wzbudza we mnie obrzydzenie. Stary dziad który buduje swoje ego na związkach z kobietami 30 lat młodszymi, myśli że on 60-latek nadal jest dobrym towarem, bo może pozwolić sobie na związek z młodą kobietą. Żenada. Żadna młodą kobieta nie pokocha szczerze dużo starszego starucha.
Facet który umie starzeć się z godnością, nie próbuje szukać potwierdzenia swojej wartości u młodych siks jest atrakcyjny, pokazuje pewność siebie i nie traktuje kobiet przedmiotowo.

#tinder #zwiazki #rozowepaski #p0lka
xena_x - Ależ to jest obrzydliwy widok. Facet który wygląda na 40 lat, jak stary wóje...

źródło: Screenshot_20240622_110616_Chrome

Pobierz
 • 84
 • Odpowiedz
 • 7
@Wodowy11: po pierwsze wojewódzki to pajac idiota, cyrowiec. Typ który podnieca się jak baba rozebrana przychodzi nalać mu wodę do szklanki na starość na oczach miliona widzów. Staruch którego w życiu kręcą drogie samochody i młode kobiety. Zatrzymał się mentalnością w latach 80. W tych czasach facet żyjący w ten sposób wzbudza śmiech a nie szacunek otoczenia. Potrzebuje młodej roześmianej przygłupiej siksy i Lamborghini żeby się odmłodzić, bo sam jest
 • Odpowiedz
@xena_x "Zrozumiałabym gdyby facet był przystojnym greckim Bogiem dobrze wyglądającym na swój wiek i tym przyciągnąl kobietę"- Bogiem może nie jest ale wygląda 30 lat młodziej więc według twojej wcześniejszej narracji powinien mieć prawo xd ale kobieta co 5 min inne zdanie
 • Odpowiedz
Gdybym wiedziała że wcześniej chłop umawiał się z kobietami 20 lat młodszymi, to od razu jest red flagiem.


@xena_x: Myślałem że burza idzie bo grzmiało za oknem, ale to tylko trzask pękającej dupy podstarzałej mirabelki, której się data ważności kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Odpowiedz
Od razu wiadomo co ten predator widzi w kobiecie, jaki ma światopogląd


@xena_x: od razu widać co kobieta ma e głowie - łatwy hajs i dostatnie życie za minimum obowiązków
 • Odpowiedz
Tak naprawdę sporo starszy facet, który pokazuje się z kobietą prawie nastolatką nie wzbudza szacunku społecznego, ale pogardę i obrzydzenie.


@xena_x: chyba jej zazdrościsz, nie?
 • Odpowiedz
@xena_x to tak: po pierwsze on ma chyba sporo ponad 40 lat… sporo. Po drugie 40 lat i stary chłop, to widać że sama masz chyba 13 bo ja w tym wieku czytuję się młodo i jestem w dużo lepszej formie i fizycznej i mentalnej niż 20 lat temu. Po trzecie, co znaczy Predator, chyba za mocno Ci metoo weszło. Po czwarte, kobiety w wieku 20 lat nie nadają się do
 • Odpowiedz
@xena_x: Co ty kur chrzanisz? Po co 40 ma ladowac w 30+ pruchno? Jaki cel i logika jest w tym by odtracany chlop w wieku 20 lat kiedy sie juz dorobi walil sie z babami 30+, ktore kazdemu tylko nie jemu ssaly?
 • Odpowiedz
Jest coś obrzydliwego w tym widoku. Zrozumiałabym gdyby facet był przystojnym greckim Bogiem dobrze wyglądającym na swój wiek i tym przyciągnąl kobietę, w przypadku gdy jest nieurodziwy i stary a kobieta piękna.


@xena_x:
mirun1717 - >Jest coś obrzydliwego w tym widoku. Zrozumiałabym gdyby facet był przyst...

źródło: 1f8

Pobierz
 • Odpowiedz
@xena_x: ale co tobie do tego kto z kim się spotyka?
Mnie na przykład obrzydza kobieta która miała wielu partnerów seksualnych. Ale gdy tylko o tym powiem publicznie to od razu wielkie oburzenie.
 • Odpowiedz