Wpis z mikrobloga

@TiniMini_pl: odpalam "zagłada domu usherów" chłop ma 6 dzieci, z 5 babami, każde inny kolor, wszyscy to geje i lesbijki. Oczywiście pełno murzynów na wysokich stanowiskach. Źli są tylko biali heteroseksualni chłopi.... Po pierwszym odcinku dałem se spokój.
  • Odpowiedz
@rukh to samo, 2 razy w życiu kupowałem na miesiąc abonament. Raz dawno dawno temu, a drugi jak wyszedł pierwszy sezon wiedźmina. Wolałem obejrzeć po raz któryśtam prison break niż to co oni oferowali
  • Odpowiedz
  • 11
@4mmc-enjoyer obejrzałem ten serial i chyba tylko osoby, które odpalają i zaczynają liczyć murzynow, gejow itp na to zwracają uwagę. A to zdanie o tym, że biali heteroseksualni chłopi są źli to w ogóle skąd wytrzasnąłeś?? XD
  • Odpowiedz
  • 1
@NieBendePrasowac większość jest skierowana do nastolatków. Ja tam nie wiem co teraz się znajduje, bo nie mam Netflix. Ale polecam z tych poważniejszych np neon Genesis evangelion, ghost in the Shell, ergo proxy, experimental lair, czy jakoś tak. Ale nie wiem, czy to jest na Netflixie
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Jak nie ma jak jest? Da się normalnie używać. Płacę 20 ziko miesięcznie i mam w tym filmy, seriale i telewizję. Nie sprawdzają na ilu urządzeniach się ogląda, więc mój login i hasło mają wszyscy moi znajomi. Często znajduję tam ambitne azjatyckie niezależne nieme czarno--białe kino niszowe, którego nie uświadczy się na popularnych serwisach pokroju netflixa
  • Odpowiedz
@Ka4az: chłopie o czym Ty mówisz, tam nie ma praktycznie osoby hetero. Oni nam przedstawiają że 90% osób na ziemi to lesby i geje. Ciężko na to nie zwrócić uwagi... Nawet moja dupa, która to ma w dupie od razu powiedziała, że widać że to netflixowa produkcja, bo to już była przesada. Każdy innego koloru skóry, jakiś arab ma chłopaka azjatę, łysa murzynka oczywiście też lesba, o reszcie nawet nie
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer oki fajnie, ja np. oglądam serial i jak mi się nie podoba to wyłączam. Nie zwracam jednak uwagę na to czy ktoś jest gejem, lesba, czarny, biały czy azjata bo oni ISTNIEJĄ normalnie XD

Polecam dla własnego świętego spokoju przestać liczyć ile razy pojawi się gej lub czarnuch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz