Wpis z mikrobloga

@badreligion66:

Nie wiem, ja rozumiem wolność słowa, ale wolność słowa to powinna być też odpowiedzialność za to, co p********.... Czy w Polsce nikt w ogóle nad tym nie czuwa?

Ten szmatławiec jest ostatecznie kontrolowany przez Jarosława Oleksandra Kaczyńskiego, służy tylko do atakowania jego przeciwników politycznych, głównie przy pomocy takiego bredzenia, każdy to widzi, i co? I nic.
  • Odpowiedz
Czy w Polsce nikt w ogóle nad tym nie czuwa?


@Wszebor: Ma czuwać KRRiT ale tam siedzi Świrski, pisowski talib - nie da się go w świetle obecnego prawa zmienić, więc trzeba czekać aż się z dudą pożegnamy.
  • Odpowiedz
@badreligion66 Najwięcej na tym straci Żabka, a we wcześniejszych latach ich aktualny właściciel CVC sponsorował Rydzyka, nie wiem jak jest teraz, więc nic dziwnego, że tak bronią.
Z drugiej strony, nie broniąc oczywiście tej stacji, biznes nie lubi jak się co chwilę zmienia prawo, dla takich korpo jak Lidl/Dino/Biedronka to znów jest chaos, dotrudnianie nowych ludzi itp.
Co do samego pomysłu, to większość będzie chciała iść wtedy do pracy, 2x większa
  • Odpowiedz
To nie jest wolność słowa tylko obrzydliwa propaganda piorąca ludziom mózgi - na modłę kacapską. Tylko konfedepis nazywa takie gówno wolnością słowa.
  • Odpowiedz