Wpis z mikrobloga

  • 12
@Hadolf_Itler jeśli chodzi o obwód bica/trica, myślę, że takie 45cm można bez problemu zrobić naturalnie, wyżej już trzeba coś tam jednak pomóc.
Barki nie wiem jak zmierzyć, no ale widać po prostu duże i kukiste ramiona u kogoś to nie wierzę, że na samej witaminie C to zrobił :P
  • Odpowiedz
@Hadolf_Itler: Bardzo ciężko tak naprawde ocenić czy ktoś jest na bombie jeśli nie jest #!$%@? koniem,na siłowni co 2 wygląda jak by dopiero zaczynał a później sie okazuje że leci deka i teściu od miesiąca ;) Wiadomo że jak idzie chłop 100 kilo docięty 45+ w łapie to odrazu widać gołym okiem
  • Odpowiedz
@placebo_: Jak każdy twój dzień to testowanie limitów ludzkiego organizmu, a twoje ciało to ogromna góra mięśni ze znacznie rozwiniętym/zmienionym układem krążeniowo-oddechowym, to zwyczajnie pojawia się ryzyko że jednak coś nie wytrzyma takiego eksperymentu, nawet kiedy jesteś 100% naturalem. Żadna metafizyka tylko powszechna wiedza wśród atletów.
  • Odpowiedz
@placebo_: Dokładnie jak ktoś ma 25-35 lat nie wspominajac o starszych i dziwnym trafem jest mega docięty a nie tylko siłacz misiek z max 2/6 sześciopak to obstawiam 99% ukryta wada serca która wywaliła po sterydach + często koks.
  • Odpowiedz
@Cernold musiałby brać środki poważnie uszkadzające serce a nie wygląda na takiego, sylwetka naprawdę wygląda naturalnie. Raczej bym obstawiał wadę wrodzona lub narkotyki. Jeśli by brał ciężkie sterydy to zdecydowanie szybciej by mu wątroba albo nerki padly
  • Odpowiedz
@placebo_: widać że ten człowiek to chodząca tykającą bomba. Pewnie ciśnienie krwi w okolicach 180/120. Sorry, ale przerobiłem już kilku takich mięśniaków w mojej przychodni żeby wiedzieć z czym to się wiąże.
  • Odpowiedz
@placebo_: nikt nigdy nie mówił ze zawodowy sport to zdrowie. Do tego masz bardzo realną szansę nigdy nie dotknąć sztangi a i tak twoje serce nagle stwierdzi ze już pora się zbierać. (Pierwsza koronografia z ablacja w wieku 22 lat here a na lakach od 16, perfekcyne bmi, idealna ilość ruchu, zdrowa dieta, abstynent)
  • Odpowiedz