Wpis z mikrobloga

@KOLEGAMAMY: Jak powiedzieć, że nie ma się pojęcia czym jest F1 bez mówienia czym jest F1 xD
F1 to jeden z najbardziej obciążających fizycznie sportów świata, kierowca F1 są atletami najwyższych wydolności, przebijających o głowę wioślarstwo.
  • Odpowiedz
@Tasde dokładnie, teraz popatrz na ciało tego kierowcy i pomyśl o jego sile fizycznej która wynosi zero. Wydolność i wytrzymałość to nie siła fizyczna. Taki astronauta jak i kierowca to nie sa atleci, wracaj do piwnicy
  • Odpowiedz
  • 0
@KOLEGAMAMY: Czyli tak jak napisałem, gówno wiesz o F1 xD Ten chłop przez 1,5 godziny bez ustanku #!$%@? przeciążenia sięgające 5G w różnych kierunkach. Widać, że nie masz pojęcia czym jest przeciążenie, to ci w skrócie wytłumaczę, że to taka siła co zmienia ciężar poddawanego nią obiektu. Przy 5G twoje ciało waży 5 razy więcej niż normalnie, co oznacza, że musisz mieć siłę, która ci pozwoli zachować kontrolę nad ciałem ważącym
Tasde - @KOLEGAMAMY: Czyli tak jak napisałem, gówno wiesz o F1 xD Ten chłop przez 1,5...

źródło: valtteri-bottas-speedo-vacation-06

Pobierz
  • Odpowiedz
@KOLEGAMAMY: Ja ci tylko udowadniam, że #!$%@? się znasz, walenie konia do mężczyzn nie przyszło mi nawet do głowy (choć nie wiem czemu tobie przyszło).
  • Odpowiedz