Wpis z mikrobloga

@wiecznysingiel97trt: przecież samo pisanie, że z nich wyrosła świadczy o tym, że obskoczyła niezliczoną ilość chamów. Nie wiem co takie baby mają w głowie. A może ich celem jest znalezienie jak największego jelenia, któremu nic nie będzie przeszkadzało i będzie posłuszny nowej pani.
  • Odpowiedz
Nie każda kobieta to odrażająca bestia czyhająca na pieniądze biednego samca beta :)


@stempien666: ale samotka madka szukająca zasobów dla bękarta na tinderze czy innym badoo już raczej tak
  • Odpowiedz
Męczy mnie ból dupy piwniczaków, którzy nie zasmakowali życia, więc obrażają każdego kto żył

P.S Przygody kobiety to nie skakanie po czarnej knadze i/lub arabskie gogle i fekalia na klacie u szejka. To też nie ruchanie się z patologia, orgie w klubach i wciąganie koksu z pały obcego typa


@stempien666: to o co ci w końcu chodzi? Bo gadasz jakbyś wylew miał
  • Odpowiedz
@ostatniebydle: Myśle że cześć czy raczej masa lasek nie ma wyobraźni i w ten sposób pokazują swoją "niewinność" czyt. nie będziesz musiał się o mnie martwić bo nie bede nigdzie wychodzić bo się wyszalałam. Czyt po prostu są głupie ale też masa cucków podkreśla jak to woli przynosić hajs w zębach laske która się wyszalała
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: jest tych starzejących się ropuch na tym Badoo trochę, i na co one liczą. Na tyłku cellulit, a pod makijażem starzejąca się twarz. A w głowach dalej durze dzieci.
  • Odpowiedz