Wpis z mikrobloga

@elementarz1: Czyli to już nie jest bułgarska mafia, tylko teraz jakieś incele z discorda? xD Twoje pieczenie odbytu skwierczy w tak przyjemny dla mojego ucha sposób, że proszę więcej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@dman777: nie ma co z idiotą dyskutować xD byłem tutaj kiedy tamci shillowali catbonki, burgery itd niech jeszcze powie że oni za dogebonkiem stali xD no po prostu typowy wykopek z mikro penisem i gównem zamiast mózgu
  • Odpowiedz
@Klajno: sam przytoczyłeś zdanie o dogebonku nie wiadomo po co i teraz mnie pytasz? Burgerburn i dogebonk to dwie różne rzeczy, na jednym zarobiło wiekszosc wykopu a na drugim z 1%, lpc to bardziej burgerburn bo nikt oprocz was tego nie pompuje wiec wygra pierwszy, który opuści statek, zwlaszcza że macie tam po 5% supply
  • Odpowiedz
@elementarz1: przytoczyłem bo oskarżasz każdego co tu o tym pisze że to te same osoby co stały za catbonkami i burgerami a prawda jest całkowicie inna. Tak samo jak były osoby gdy dogebonk był shillowany że to wykopkowi scammerzy za tym stoją czy inne pajeety. Nie wiem jak ten dman ale ja nawet w pierwszej 50 nie jestem xD
  • Odpowiedz
@Klajno: no właśnie to czy prawda jest inna jest niepewne i sam tego nie wiesz, od 3 dni przybyło dokładnie 3 nowych holderów, to nie ma żadnej promocji oprócz wykop.pl i wykop.br a znaczek na twiterze to tylko wisienka na torcie amatorszczyzny, z tego co pamiętam to burgerburna też pompowali polacy i brazylijczycy
  • Odpowiedz
  • 0
@Klajno: x60 na dogebonku zrobilem w 2021, nie wiesz z kim rozmawiasz

@elementarz1:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Stary, heheszki heheszkami, ale nie przesadzajmy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz