Wpis z mikrobloga

@ATAT-2: ja nie polecam Porta.
kupiłem drzwi za 2k z ościeżnicami i mi w łazience spuchły od spodu. jak zareklamowałem to powiedzieli że te drzwi nie nadają się do łazienki. TO CZEMU MI JE #!$%@? SPRZEDALIŚCIE DO ŁAZIENKI?
  • Odpowiedz
@jaras2: monter drzwi powiedział, żebym dał silikon bezbarwny na ościeżnice w łazienkach. Akurat drzwi z DRE, ale mówił że dowiedział się o tym na szkoleniu właśnie z Porty. Bez tego nie uznają gwarancji.

@ATAT-2: mam z DRE, ale jeszcze za krótko żeby się wypowiedzieć. Jak robiłem reserach przed kupnem to ludzie odradzali Porte ze względu na wysoką cenę a coraz gorszą jakość.
  • Odpowiedz
monter drzwi powiedział, żebym dał silikon bezbarwny na ościeżnice w łazienkach. Akurat drzwi z DRE, ale mówił że dowiedział się o tym na szkoleniu właśnie z Porty. Bez tego nie uznają gwarancji.


@pawewek: monter dał sylikon, nawet sprawdzali ci kolesie od gwarancji i potwierdzili że jest. w każdym razie Porta nie polecam.
  • Odpowiedz
  • 1
@ATAT-2 znajdź stolarza, zrobi ci drewniane drzwi premium za 3k. Zapłacisz ciut więcej niż za porta czy dre ale będziesz miał niezniszczalny mebel na dziesiątki lat a nie jakieś gówno z kartonu, za które ludzie płacą 2k
  • Odpowiedz
@ATAT-2: podjedź, zobacz. Są ładne a i tak zamykamy tylko te od kibla i czasami od sypialni jak mamy gości. 8 tys zł za 3 pary drzwi DRE to była naszym zdaniem przesada, lepiej gdzieś pojechać za różnice
  • Odpowiedz
@forfiterex: na regulowanej to pestka. Liczyłem że za 3 sztuki wezmą max 1500 z demontażem starej i tyle byłem skłonny zapłacić. Wcześniej mieliśmy ościeżnice wewnątrzną i myślałem że gość z Castoramy takie same będzie montować za te 2300, a tu jeszcze gość chciał w tej cenie regulowane, gdzie wystarczy filmik z YouTube, a demontaż starej zajmuje 10 min.

Ogólnie mam podejście że jak mogę coś sam zrobić to lepiej kupić sprzęt
  • Odpowiedz
@kapitan-zbik-90: Tak, mam podobne podejście. Większość rzeczy zrobiłem sam, bo to proste, a narzędzia tak jak napisałeś wcale nie są drogie. Teraz stoję przez wyborem drzwi i szwagier nastraszył mnie, że jak źle ustawię to spi**olę wszystko i lepiej wziąć montera itp.

Ościeżnica do ściany na jakichś hakach/klamrach i pianka dookoła czy inaczej?

EDIT: też ościeżnica regulowana w planach ofc
  • Odpowiedz
@forfiterex: sylikon, może być mała tubka, klej montażowy w piance jest droższy ale nie trzeba dawać rozpurek i po 60 minutach możesz zakładać drzwi + kliny, długa poziomica, miarka i osoba do pomocy. Zawiasy mają regulacje można w przypadku błędu trochę wyregulować.
  • Odpowiedz