Wpis z mikrobloga

Game Pass to game changer, za mniej niż 200 ziko abonament do końca przyszłego roku. To czasami mniej niż połowa jakiejś nowej gry. 70% gier które kupiłem była lub jest w Game Passie. A niebiescy niech są ruchani w dupę.

#xbox | #ps5
  • 32
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: Xbox ma fajne podejście. Dali diablo w passie to na pleju nagle obniżka 50% (ʘʘ) Po ogłoszeniu że cod:BO6 będzie w passie w dniu premiery zacząłem sie zastanawiać nad #!$%@?ęciem pleja w kąt i kupnie nawet używanego xboxa s dla samego pasa. Zwłaszcza że dwa tygodnie temu zrezygnowałem z abonamentu ps
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: znaczy ja tylko dziewczyny lubię, ale masz rację, chcesz zagrać w coś fajnego to raczej kupujesz, na passa dają odpad, którego nikt nie chce kupić/grać w i w ten sposób gra nie umiera tak szybko.
  • Odpowiedz
  • 43
@FunkyMonkey ruchani to są wszyscy przez wszystkich w tej branży. Taka UE zamiast papierowych słomek to powinna nakazać, że jak ktoś kupuje jakąkolwiek licencję na oprogramowanie, to ma prawo go używać na każdej platformie na jakiej jest ono wydane. I jak raz kupisz grę x to możesz sobie w nią grać na ps, Xbox, czy pc.
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: Właśnie exy od studiów przejętych przez MS trafiają na premierę do Game Passa zazwyczaj. :) Może biblioteka jest czasem zapychana niekoniecznie fajnymi grami, co nie zmienia faktu, że gry, które kupiłem w końcu tam trafiały, dla niedzielnego gracza ideolo.
  • Odpowiedz
@Horvath: i co kpisz, jak jest dokładnie tak, jak napisałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz licencję na soft i sobie go uruchamiaj gdzie chcesz - a że gra z wymaganiem xboxa nie zadziała na ps to już kwestia techniczna, a nie licencyjna. A o taką licencję domagał się chłop, któremu odpisałem.

Ja po prostu uwielbiam takie chłopskie teksty w tym temacie, bo ludzie kompletnie nie rozumieją jak
  • Odpowiedz
Game Pass to game changer, za mniej niż 200 ziko abonament do końca przyszłego roku.


@FunkyMonkey: *hinduski gamepass dla polaka - zapomniales dodac ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jakbys musial placic normalnie to juz nie tak fajnie wychodzi, a to tylko kwestia czasu jak to ukroca
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: Od premiery czekam na BG3 w ludzkiej cenie. ps5 sztywniutko 320zł a na xklocka właśnie sprawdzałem 200zł jak aktywuje przez vpn a 255 normalny klucz. ¯\(ツ)/¯ Exy nie wychodzą wystarczająco często aby dla nich zostać przy droższej platformie. A to że cyfrowe wersje kosztują tyle samo co pudełkowe to jakaś kpina. Pleja nie sprzedam, będzie zbierał kurz i czekał na kolejne przejście Horizona ale klocka używkę kupię chociaż żeby sprawdzić.
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: Jak ktoś nie potrzebuje multiplayera, to ja w zasadzie nie polecam ani game passa ani ps plusa, już się z tego wyleczyłem. Moja taktyka ogólnie jest taka, że jak zależy mi na jakimś exie czy grze ogólnie powyżej 100zł, to kupuję pudełkową wersję niezależnie czy to plej czy xbox. I po ograniu zostawiam do kolekcji lub odsprzedaję. A game passa to na krótki czas kupuję jak wpadnie coś co chciałbym
  • Odpowiedz
@Mlodyzgred: game pass jest tani, dobry i umożliwia kombinowanie z vpn i kupowaniem w innych krajach bo xbox w porównaniu do innych konsol sprzedaje się "fatalnie", switch sprzedaje się 2 razy lepiej niż wszystkie xboxy, ps5 sprzedaje się więcej niż xboxy + switche. Jak myślicie co się stanie jakby się to wyrównało i obu konsol było porównywalnie? Bez kombinowania identyczne gry spoza abonamentu na obu platformach mają takie same ceny.
  • Odpowiedz
@StronaGlowna: Nawet w pełnej cenie jest to spoko opcja, jak zniknie opcja VPN czy i cena podskoczy to kupię sobie PS albo kompa bo to jedyna rzecz która zachęca mnie do konsol M$
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey Mi z game passem właśnie stuknął 7 rok. Od samego początku zawsze ładowany pod sam korek. Przez ten czas ograłem mniej więcej 120-150 tytułów z samego abonamentu i ogram jeszcze więcej bo za 270 zł mam już zakupione kody na następne 25 miesięcy po wygaśnięciu aktualnej konwersji. Ponadto kupowanie gier w cyfrze na wakacjach Argentyna Turcja itp to za sztukę wychodzi często kilka złotych i mam takich gier ok 300. Łącznie
  • Odpowiedz