Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W Polsce ciężko znaleźć znajomych będąc +25 bo ludzie po prostu dziadzieją. Nagle przeobrażają się w poważnych ludzi, więc żadne wyjścia na piwo, ustawić się na piłkę czy squasha, zrobić jakiś szalony wyjazd survivalowy to nie. Tylko praca, obowiązki, kredyty i nic innego na głowie. No i zapomniałem, że najważniejsza to żona. W takim USA normalne jest, że typki po 30+ jeżdżą sobie na desce, BMW czy robią sobie imprezki przy plaży, bawią się w graffiti. Sporo starszych ludzi chodzi na koncerty i lokalne imprezy. W Polsce jakieś jakieś imprezki czy rozrywki to tylko dla młodych. Jak jesteś starszy to co najwyżej z dzieckiem na piknik rodzinny. Dlaczego w Polce tak szybko ludzie stają się poważni? Nagle każdy kończy studia i tylko praca, narzeczona, rachunki i nic innego się nie liczy. Siedzenie w domu z żoną i oglądanie netflixa to szaleństwa na najbliższe lata.

#przegryw #doroslosc #samotnosc #feels #zycie #tfwnogf #blackpill #agepill #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30tce



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W Polsce ciężko znaleźć znajomych będąc +25 b...

źródło: m%C5%82odzi-ojcowie-z-w%C3%B3zkami-spacerowymi-na-miasto-spacerze-45563609

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Bo Polska jest krajem, który swoim klimatem, mentalnością, systemem wysysa z ludzi bardzo szybko energię i chęci do życia, robisz, robisz, ale nic z tego nie masz, do tego większość roku to ciemne i zimne gówno, politycy dociskający sp0łeczeństwa i nieciekawe położenie geopolityczne, mentalność postkomunistyczna. I tak człowiek się wykańcza powoli, gnijąc.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Moja grupa znajomych 30-35 lat spotyka się co tydzień na RPGi, i w inny dzień na plansze. Marina zawalona jest za to facetami 40-50 lat zazwyczaj, bo takich stać na pływanie sobie łódką poza sezonem najczęściej, 30-40 lat to raczej w sezon wakacyjny. No, i sam ja i kumpel lat 33 i 32 śmigamy na desce. Poszukaj sobie grupek od tego i znajdziesz masę starszych ludków

  • Odpowiedz