Wpis z mikrobloga

Krzysiu następnym razem, jak walisz po nosie to chociaż się wytrzyj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na poważnie to fanem Gonciarza nie jestem, przez ćpanie i #!$%@? związki doprowadził do upadku własnej osoby/firmy w internetach. Jego przykład powinien być postawiony jako wzór dla wszystkich influencerów, żeby zobaczyli jak łatwo upaść i jak ciężko się jest podnieść, kiedy pójdziesz w używki i zaufasz jebniętym ludziom, którzy stoją na twojej drodze. Szczerze to nawet mi go trochę żal, bo chłopak na pewno się pogubił, widać że emocjonalnie ledwo daje radę i ucieka w używki. Gość jest introwertykiem, stosunkowo cichym i spokojnym, przy tym pewnie dość emocjonalnym i wrażliwym, co w połączeniu z kasą i "wysoką" pozycją kończy się tym, co właśnie widzimy - odklejka.

I cóż, Krzysiu pewnie ma sporo za uszami i ideałem nie jest, ale jeśli ktoś tutaj wierzy w to, ze Kasia jest krystalicznie czysta to ma #!$%@? w głowie bardziej od niego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dotąd jedyny zarzut dla Krzysia to to, że sobie dymał głupiutkie laski, bawili się, pili i ćpali razem, a jak mu się znudziło to je po prostu rzucał - nie twierdzę, że jest to super etyczne, ale nie przypominam sobie, żeby on kręcił na ich temat jakieś #!$%@? materiały, ot było, minęło i tyle. Natomiast jak widać przemoc ze strony kobiet (bo tak to trzeba nazwać) i niszczenie Krzysia, wywlekanie jakiś prywatnych wiadomości (co już jest #!$%@?) trwa w najlepsze. I patrząc na ten filmik jeszcze trochę potrwa.
#gonciarz
TechnoYoda - Krzysiu następnym razem, jak walisz po nosie to chociaż się wytrzyj ( ͡°...

źródło: gonciarz

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
Jego przykład powinien być postawiony jako wzór dla wszystkich influencerów, żeby zobaczyli jak łatwo upaść i jak ciężko się jest podnieść, kiedy pójdziesz w używki i zaufasz jebniętym ludziom, którzy stoją na twojej drodze.


@TechnoYoda: Gonciarz to typowy chopok co uwierzył alternatywkom, że narkotyki są dla ludzi i że każdy bierze, ludzie biorą narkotyki i osiągają sukcesy, ze to normalna sprawa etc.
  • Odpowiedz
ćpanie i #!$%@? związki doprowadził do upadku własnej osoby/firmy w internetac


@TechnoYoda: myślałem że to manipulacje Darii do tego doprowadziły.

Chyba nie muszę Ci przytaczać analogii z ładnie ubrana kobietą i gwałtem?
  • Odpowiedz
Nie no, już przed tym miał słabe wyświetlania i odklejki.


@look997: skad pomysł że to przez narkotyki? Przecież to całkiem normalne że boom na wyświetlenia mija chyba a u każdego youtubera.
  • Odpowiedz
  • 13
@TechnoYoda baby zawsze robią afere z ruchania młodszych od nich i rzucania. Wmawiając, że laski 18 - 23 lata nie potrafią decydować o sobie i to LITERALNIE jak gwałt Xd.
  • Odpowiedz
@TechnoYoda:

Jak dotąd jedyny zarzut dla Krzysia to to, że sobie dymał głupiutkie laski, bawili się, pili i ćpali razem, a jak mu się znudziło to je po prostu rzucał - nie twierdzę, że jest to super etyczne

chyba ktoś inny jest głupi jak go porobiły jak dziecko

btw to jest super nieetyczne zważywszy na jego popularność, wpływy i majątek, bez przesady zapraszanie i ruchanie małolaty z autyzmem, każdy myśli
  • Odpowiedz
@TechnoYoda @mlodygustaw @cichy-spokojny-grzeczny @paul772 @look997 @look997 @paul772 @zbyszko-z-bogdanca @matiJ @Sinti @xamoxx
Powiem tak, typ przeholowal z narkotykami i go to zniszczylo (nie pierwszego i nie ostatniego), a jedyne co „zlego” zrobil to wykorzystal swoj fejm jak mogl (laski same mu wskakiwaly do lozka).
Typ jednak nie ma podjazdu do Kaski, która zniszczyła już drugiego chlopa, bo tym co nie znają historii:
  • Odpowiedz
skad pomysł że to przez narkotyki? Przecież to całkiem normalne że boom na wyświetlenia mija chyba a u każdego youtubera.


@paul772: Ja tutaj nic o narkotykach nie napisałem.
  • Odpowiedz
@look997: to przeczytaj od początku co ja komentowałem i do czego sie odnosiłeś. Bo ja odpowiadałem na zarzut, że cpanie i #!$%@? związki są powodem, a ja odpowiedziałem, że upublicznienie prywatności.
  • Odpowiedz
@loczyn:

a jedyne co „zlego” zrobil to wykorzystal swoj fejm jak mogl (laski same mu wskakiwaly do lozka).

no właśnie #!$%@? a nie wykorzystywał jak mógł, gdyby wykorzystywał jak mógł to albo by nie było żadnej dramy albo by skończył w więzieniu, a on myśląc #!$%@? i kryształem porwał się na potężną małolatę z autyzmem i przeciętną babe i sromotnie przegrał

to jest taki debilny KEJS że aż ręce opadają
  • Odpowiedz
@paul772: No ok, ale to nie znaczy że jak nie przez Darię, to przez narkotyki.
Według mnie związek i rozstanie z Kasią go zniszczyły, wtedy poszedł w podlizywanie się lewicy i ćpanie (też żeby podlizać się lewicy, Julkom), odreagowanie po złym związku, udowodnienie sobie, że nie jest tak jak go w memach przedstawiają czyli urabianie i ruchanie lewicowych Julek.
A akcja Darii to tylko na dokładkę.
  • Odpowiedz
Chyba nikt nie wierzy, że Kasia była w porządku w tym związku?


@look997: ojjjjj Gonciu w to wierzył :D Najśmieszniej, żę gdzieś w trzecim czy czwartym codohuya wspomina wykop i dziękuje, że jak się gówno wylało to było to jedyne środowisko w polskim necie, gdzie wiele osób było sceptycznych i mówiło, że coś tu się nie dodaje i śmierdzi :) pomimo tego, że sobie wcześniej robiliśmy z niego żarty kiedy
  • Odpowiedz