Wpis z mikrobloga

@kinkykylie twoj komentarz znaczy tylko tyle, że najwidoczniej niewiele doświadczyłeś jeśli chodzi o prawdziwą miłość i uczucia.
1. Można się z tobą zgodzić jeśli masz na myśli zwykły maszynowy seks bo to można robić z pierwszą lepszą laską lub prostytutka. Ot spuszczenie z krzyża i zgodzę się, że w sumie lepiej zwalić bo taniej a i w odpowiednim momencie sam lepiej ściśniesz naganiacza tak że i doznania są lepsze.
2. Jeśli
  • Odpowiedz
Wróc do nas jak przejdzie ci zakochanie. Teraz nie bedziemy sie pastwic.


@Macior_Pacior: nie wiem... moze kiedys przejdzie :) ale dla Twojej informacji to mam 40 lat na karku a z żona jestem ponad 20 :)
na poczatku to faktycznie ruchalismy sie jak króliki po kilka razy dziennie ale teraz jst kilka razy w tygodniu. z tego co sie orientuje to wiekszosc par moze nam pozazdroscic tego, ze (cytuję) "jeszcze nam sie chce" xD
no ale to efekt tego, ze obojgu nam zalezy i chyba faktycznie dobrze sie dobralismy jesli chodzi o wiekszosc rzeczy w tym
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ptaktryk: koledze chyba się historie pomieszały
Jedyne co niemiecka armia mogła zdobyć pod koniec WWII to pozwolenie na opuszczenie rąk po zdobyciu Bundestagu przez Armię Czerwoną. Natomiast przyznaję, że noc z 20 na 21 września 1610 roku musiała być wspaniała na klepisku pod Kremlem i jej przeżycie na pewno było lepsze niż 100 seksów z dziewczyną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ptaktryk: Z rzeczy, które się nie wydarzyły - ta się nie wydarzyła najbardziej.
Za to armia czerwona fetowała zwycięstwo w Berlinie całkiem niedawno.
  • Odpowiedz