Wpis z mikrobloga

Jak zmeczony jestes po typowym dniu po robocie? Zwykly dzien, bez zadnych problemow i bez zadnych sukcesow, dzien jak codzien.

opcja a)padam na ryj, wracam i wegetuje na kanapie, z myślami jak "co za zycie xD"
opcja b)raczej zmeczony, ale mam sile, zeby ugotowac, isc do sklepu/z psem, zmusze sie, ale ogarne
opcja c)srednio zmeczony, mam sile zeby isc pocwiczyc bez zmuszania sie, na dluzszy spacer, na spotkanie ze znajomymi, ugotuje cos
opcja d)malo zmeczony, na luzie ide do sklepu, potem z psem, na randke z rozowym/niebieskim, wypic piwo z kolega/kolezanka
opcja e)nie jestem w ogole zmeczony, wracam z roboty i zaczynam drugie zycie, rozwijam hobby, gram se w gierki, gotuje, biegam, smieszkuje, czuje ze zyje

pozdrowki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #praca #praca
#korposwiat
#heheszki
#gorzkiezale
#pytanie
#oswiadczenie
#studbaza
#dziendobry
#pracait
Zimny-jak-lod - Jak zmeczony jestes po typowym dniu po robocie? Zwykly dzien, bez zad...

źródło: 29ce3170-3054-4f18-9f77-f17a02431c60

Pobierz

Jak zmeczony jestes po typowym dniu po robocie?

  • opcja a 18.9% (23)
  • opcja b 24.6% (30)
  • opcja c 20.5% (25)
  • opcja d 17.2% (21)
  • opcja e 18.9% (23)

Oddanych głosów: 122

  • 3
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: to zależy od snu przecież. Jak się źle lub krótko spało to się jest potem zmęczonym i vice versa.

Jak piles alko to miałeś podwyższone tętno, organizm źle wypoczywa podczas snu - następnego dnia będziesz zmęczony.

Itd
  • Odpowiedz