Wpis z mikrobloga

Przyjęli mnie do tego szpitala co wczoraj pisałem i jestem jeszcze bardziej załamany. Musiałem podpisać zgody, że zgadzam się by w razie czego wyciągnęli mi jelito i moczowody na zewnątrz przez brzuch i możliwe, że do końca życia będę się musiał załatwiać przez brzuch. Normalnie leżałem na łóżku we łzach.
Nie wiedziałem, że tak się w ogóle da, a dziś się dowiedziałem, że jest szansa i to wcale nie taka mała, że mnie to spotka.
Nigdy nie chciało mi się jakoś bardzo żyć ale jak tak by wyszło to mi się całkiem odachce. Od takiego leżenia i myślenia to w #depresja można wpaść.
Jutro z samego rana mam operacje. Jak się wybudzę to może napiszę czy się udało. Chyba, że się nie uda to nie wiem co że sobą zrobię. Psycha mi już siada po woli
#przegryw #medycyna #gownowpis #zalesie #szpital
kamilek123 - Przyjęli mnie do tego szpitala co wczoraj pisałem i jestem jeszcze bardz...

źródło: 17199426825844506069677808622267

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamilek123: Generalnie to jest dla nich taki dupochron, to oświadczenia przed operacjami specjalnie są zawsze są tak srogo katastroficznie rozpisane. Nie znam Twojego konkretnego przypadku, ale raczej możesz trochę gumę w majtach poluzować.
  • Odpowiedz
@kamilek123: Powodzenia miras. Trzymam kciuki i czekam na update.
Tym papierkiem się nie przejmuj. Tak jak wyżej ktoś napisał, to taki dupochron w razie ekstremalnych przypadków. Ja miałem w tym roku operację na kręgosłupie i tak samo podpisywałem, że mogą mi rdzeń uszkodzić czy coś xD
Z tych Twoim palcem wszystko ok? Nie zablokuje to już niczego na tym etapie? Wgl ciekawa sprawa, że taki paluch może coś zablokować, a
  • Odpowiedz
  • 3
@Vadzior: Wiesz co palca zakleili mi plastrem i nie zwracali nawet uwagi. Rodzinny mnie nastraszył że to może przeszkodzić, ale nie było czym się martwić jeśli o to chodzi
  • Odpowiedz
@kamilek123: Ja sobie sram do worka od kilku miesięcy - Ileostomia. Nie jest to koniec świata, da się żyć, byle trafić na dobrego chirurga. Ale w twoim przypadku stomia będzie tylko jeżeli uszkodzą jelito lub zwieracz.
  • Odpowiedz