Wpis z mikrobloga

@Kopyto96: Ja tu to wstawiłem dla momentu z 6:02, żeby ktoś gifa zrobił, bo ja nie umiem w dobrej jakości i bez znaku wodnego. Umiem tylko przy użyciu jakiejś strony internetowej do generowania gifów.
  • Odpowiedz
Obiektywnie ci powiem, że akurat średnio jej poszło, skoro pomyliło jej się 100 konkretów KO z Trzecią Drogą


@Kopyto96: Niby pomyliła, ale to tylko kwestia formalna. Faktycznie to ta sama partia, która jedynie miała zebrać głosy niezdecydowanych wściekłych na PO. Trzecia Droga jest po prostu lepiej wprowadzoną Nowoczesną. Wyciągnęli wnioski po porażce Nowoczesnej i nauczyli się od PiSu, który ściągnął wyborców Kukizem.

Ludzie już nie pamiętają wpadek, takich jak na
  • Odpowiedz
  • 0
@Wykopaliskasz najlepsze jest to, że pani ministra ds. równości (ale takiej, jak my ją rozumiemy) mówi, że martwi ją, że młodzi wyborcy urodzeni już po dołączeniu Polski do Unii głosowali na Konfederację, bo uważają, że Unia jest zagrożeniem dla demokracji.

Idąc jej tokiem rozumowania, Polacy urodzeni w latach '60 i '70 nie powinni głosować na Solidarność, bo była zagrożeniem dla komunizmu.
  • Odpowiedz