Wpis z mikrobloga

Jestem prostym człowiekiem z powiatowego, tyram już dziesiąty rok na magazynie u złodzieja, ale że w końcu miałem dość naprawiania średnio raz w tygodniu mojego passata B5 1.9 TDI w kombi, to kupiłem sobie nową Toyotę Corollę w hybrydzie. Kurde, fajne autko, a do tego pali ze dwa razy mniej niż ten pastuch. Ale ja nie o tym, bo szefowi chyba gula pękła jak zobaczył, że ktoś inny niż on śmie śmieć jeździć czym innym niż dwudziestoparoletni złom (a sam jeździ nowym Mercem) i na każdym kroku robi ze mnie podś#!$%@?. Ale głupi #!$%@? nie wie, że dzięki "pożyczonym" z magazynu materiałom właśnie kończę budowę domu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#pracbaza #motoryzacja #pdk
  • 15
  • Odpowiedz
@ZlodziejBilonownic: na pożyczonych z fabryki przez 6lat narzędziach,zaoszczędziłem z 50k na remoncie kupionego domu a mam kumpla który ma gospodarstwo z 30k i na pożyczaniu oszczędza z 10k rocznie od 15 lat xD
  • Odpowiedz
@ZlodziejBilonownic: ogólnie jak coś jest zepsute wyrzucamy to na złom ale po wystosowaniu pisma możemy naprawić to na własną rękę bo serwis często kosztuje więcej niż tzw. Pożyczenie tego, a na złomie to grosze. Oczywiście jakieś tarcze, wietrla, oleje, rękawice, odzież, wacha pobierana jest legalnie xD
  • Odpowiedz