Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W piątek rano na USG usłyszałam od 'radiolożki' z Ukrainy, że z moją trzustką jest wszystko w porządku i że pewnie mam alergię pokarmową na tłuszcz (XD).

Tego samego dnia pod wieczór okazało się, że moja trzustka przestaje pracować i nie radzi sobie totalnie z trawieniem tłuszczy. Polekowe uszkodzenie trzustki, tak dokładniej.


@wyslij_nudeski: No ok. Ale jakie były objawy? Może też mam uszkodzoną trzustke i o tym nie wiem (
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski: spokojnie mordzia, staraj sie nie stresować (wiem łatwo powiedzieć) bo to tylko pogarsza. Widziałem już mnóstwo trzustwoych pacjentów, w tym takich ktorzy byli w duzo gorszej sytuacji bo lezeli po 2 miesiace na oiomie z otwartym brzuchem na vacu i wychodzili z tego, po rehabilitacji odzyskując sprawność. Ta choroba daje popalić ale zazwyczaj jak jesteś młody i ci zależy na sobie, trzymasz sie diety i leków to wychodzisz z
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski:
Spokojnie, się nie boję, nie będziesz musiał ziomka zgrywać na SORze
Btw, #!$%@? byś wybrał, zamiast wokandy pójść w sądy boże
Jednak nie nam to oceniać, każdemu własne sumienie da najlepszą odpowiedź
Czego ludzie przed śmiercią żałują, na chwilę obecną możemy tylko gdybać
Ale jak się poszuka i poczyta, można mniej więcej się tam czegoś spodziewać
cocklush69 - @wyslij_nudeski: 
Spokojnie, się nie boję, nie będziesz musiał ziomka zg...
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski: mając eds trzeba cholernie uważać na leki i działania niepożądane rozmaitych substancji, mnie poskładał fluorochinolon tak że do końca życia się nie wyzbieram. Trzymaj się i uważaj na to co dilerzy w kitlach przepisują
  • Odpowiedz
@wyslij_nudeski: a tak zupelnie powaznie, mialem w zyciu 2x OZT, raz jako maly chlopiec kompletnie nie wiadomo dlaczego, mialem jakies 4 lata, drugi raz jako studenciak od chlania. Bol jaki temu towarzyszy jest nie do opisania, nie masz OZT bo bys nie miala sily napisac tego posta. Glowa do gory, jezeli dolega ci tylko EDS i troszke trzustka zawiodla, to jeszcze pozyjesz.
  • Odpowiedz