Wpis z mikrobloga

„Mogę płacić nawet 50zł za litr paliwa jeśli to wykończy Putina. Boli, ale warto pocierpieć”
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nadal tak uważacie?
#wojna
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Windasiedem: nie takiej odpowiedzi się spodziewałeś, huh ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby Rosjanie żyli pokojowo, nie napadali innych krajów to moglibyśmy sobie żyć w pokoju i życzyć im dobrze. No ale biorąc pod uwagę to co czynią... no cóż. Jest jak jest.
  • Odpowiedz
  • 2
@PanieAreczku: Spodziewałem się, że ktoś wreszcie się obudzi i zauważy, że Ukraińcy traktują nas jak bankomat. Warto pomagać, ale osobom które na taką pomoc zasługują i jej rzeczywiście potrzebują. Tutaj tzw bracia często nadużywają naszej gościnności. To tylko moja opinia.
  • Odpowiedz
@Windasiedem: Gdyby rok płaceina tyle za ropę sprawiłby, że putin i jego otoczka zniknęły. Oraz ziemniaczany dyktatur z nim, a Białoruś stałaby się wolnym europejskim krajem to byłbym zachwycony, że przecierpiałem rok.
Potem po końcu wojny bym chętnie wziął kawałek z ziemii z Polski Ukrainy i Białorusi na styku naszych państw i wybudował tam potężne miasto państwo w stylu cyberpunka2077 "Nocne Miasto Trojga Narodów"
  • Odpowiedz
@Windasiedem: Weź opcję, że nie :
- poddajemy (nie pomagamy i pada) Ukrainę
- paliwo o dziwo dalej jest po 6 zł bo ruskie odpowiadaja chyba za ok 30% i magicznie nie zaczną dostarczac więcej bo im się nie opłaca
- za 2 lata mamy testy ruskich i zajęcie Litwy/Lotwy/Estoni
- kierunek dalekowschodni ruskim nie idzie bo najważniejsze kraje jak kazahstan czy Uzbekistan są za blisko z Chinami więc ich nie ruszą
- ruskie atakują i zajmują Polskę, apotem tłumaczą nam jak to źli jesteśmy i jak trzeba odpokutować za to że żyliśmy lepiej
  • Odpowiedz