Wpis z mikrobloga

Po trzech tygodniach pracy z hindusami jestem kompletnie rozje_bany, serio. Człowiek siedzi w branży już tyle lat ale nigdy jakiejś większej styczności z nimi nie miałem aż do teraz. Nieogar wykraczjący poza skale, kompletnie nic nie robienie albo robienie zadania na 30 min w ciągu dwóch dni i w dodatku źle i po łebkach ale najgorsze jest nagminne kłamanie co doprowadza mnie już do szału.
Dołączyłem do projektu ale dopiero na miejscu się dowiedziałem, że będę leadował grupię 4 hindusek. Pracują dla tej firmy ~2 lata, porzedni manager chyba też miał #!$%@? i ich nauczył takiego luzu i bimbania na wszystko. Staram się być optymistą w każdym aspekcie życia ale serio... nie wiem czy leadowanie tego zespołu ma szanse się udać.
Jak macie jakieś porady co na nich działa to chętnie przyjmę wszystkie tipy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#testowanieoprogramowania #programista15k #programista25k #pracbaza
  • 110
  • Odpowiedz
mam nadzieję, że zareagowałeś równie intensywnym indcydentem kałowym na generalizacje o leniwych, niekompetentnych hindusach, inaczej oznaczać to będzie, że sam jesteś jednym z tych tępaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Steven_Hyde: Jak ci to wyszło że inaczej? Zresztą nie sądzę żeby pytanie kogoś kto nie umie poprawnie napisać "incydent" miało sens, tak samo jak i refleksja u ciebie go nie ma. Jeśli jedne wykopki piszą że hindusi są
  • Odpowiedz
@Kermii Oni są niereformowalni xD Jak mają instrukcje to zrobią. Ale niech się coś #!$%@? w trakcie, nie zadziała jak w instrukcji. Będą siedzieć cały dzień i czekać aż wrócisz aby im powiedzieć co dalej. Pracowałem w życiu z ponad setka. Dwóch ogarniało i można było z nimi pogadać, nie prowadzić za rękę. Reszta to dramat. Mój Ojciec co tylko gra w kulki na laptopie i czyta wiadomości szybciej by załapał niż
  • Odpowiedz
Jak ci to wyszło że inaczej? Zresztą nie sądzę żeby pytanie kogoś kto nie umie poprawnie napisać "incydent" miało sens, tak samo jak i refleksja u ciebie go nie ma. Jeśli jedne wykopki piszą że hindusi są leniwi a drudzy że nie są to tylko czasem nabijam się z tępaków myślących że to ten sam wykopek, nic więcej.


@Usmiech_Niebios: no i widzisz jak #!$%@? logike. ja się nabijam z tych co
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde: zesranie się widzę raczej u ciebie (zwłaszcza że coś musisz o nim wspomnieć co chwili - jakiś fetysz?). Przecież ty nawet nie umiałbyś wymienić jednego wykopka hipokryty który najpierw ciśnie hindusom a potem ich chwali bo nie wiesz jak działa forum, więc twoje nabijanie się jest dość upośledzone. No nie napisałeś że wszystkie wykopki i to jest dowód na to że chociaż jednego znalazłeś? XD
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde: twój debilizm ani mnie ziębi ani grzeje, to że wykładam ci elementarne podstawy logiki (wskaż jedną osobę która tak robi - nie wystarczy że nie powiedziałeś że wszyscy tak robią) jest co prawda zmarnowane, bo wszystko kojarzy ci się z gównem (wywietrz pokój), ale nie taplam się w szambie jakim jest rozmowa z tobą dla ciebie tylko dla zabłąkanego czytelnika komentarzy. Tak czytelniku - ten gość serio nie rozumie.
  • Odpowiedz
@Kermii kłamanie w oczy i bajkopisarstwo to jedno. Ale największym hitem jest jak dopytują po kilka razy jaki jest deadline na zrobienie czegoś, po czym mają wywalone i kończą rzeczy kilka dni później, jak gdyby nigdy nic. Za każdym razem muszę to rozchodzić, bo nie dowierzam, że można być aż tak perfidnym...
  • Odpowiedz
@Kermii: podstawowa rzecz, jaką musisz wiedzieć, to pajeety kłamią w żywe oczy. Łgarze będą ci mówić, że wszystko rozumieją, pracują (chociaż nawet nie ma ich przy komputerze), już to zrobili, kiedy nawet nie zaczęli.
U nas mówi się w formie żartu, że jak cię złapią za rękę to mów, że to nie twoja ręka. Dla białego człowieka takie zachowanie jest po prostu żałosne i poniżej godności. Każdemu zdarza się coś kręcić,
  • Odpowiedz
wykopki: home office, godzinke poudaje, ze cos robie i fajrancik, pora na CS

tez wykopki: #!$%@?, czemu ci hindusi to tacy leserzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Steven_Hyde: bo jest cały wszechświat różnicy między "zrobię swoje wystarczająco porządnie i ani grama więcej", a podejście wspominanych tu Przyjaciół pod tytułem "nie wiem, nie dowiem się, nie zapytam, ulepię, byle jak i po czasie, nie to co trzeba i będę
  • Odpowiedz
@Kermii: daj sobie miesiąc. Ustal jakieś mierniki. Sam estymuj. Daj im wolność - powiedz, że mogą nie wiedzieć, to normalne, ale mają ci powiedzieć. Mogą pytać, chcesz pytnia, ale mają też wiedzieć że potrzebują zapytać. Powtórz z 5 razy. Nie wdrożony do zachodniego trybu pracy indu tak ma - nie pyta, nie zgłasza problemów. Jak idzie happy ścieżką spoko ale jak nie to #!$%@?.
ale jest tanio.
żeby nie było sentencja
  • Odpowiedz
Jak macie jakieś porady co na nich działa to chętnie przyjmę wszystkie tipy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kermii: #!$%@? jak najdalej. Sami hindusi jeszcze mogą coś wyrzeźbić z wielkim trudem, ale hinduski są kompletnie do niczego... Mogą Ci najwyżej przepis na rybę curry podać.

Miałem kontakt z takimi, że nawet środowiska testowego nie były w stanie opanować i zainstalować, a wystarczyło do tego odpalenie wsl i instalacja
  • Odpowiedz