Wpis z mikrobloga

Po trzech tygodniach pracy z hindusami jestem kompletnie rozje_bany, serio. Człowiek siedzi w branży już tyle lat ale nigdy jakiejś większej styczności z nimi nie miałem aż do teraz. Nieogar wykraczjący poza skale, kompletnie nic nie robienie albo robienie zadania na 30 min w ciągu dwóch dni i w dodatku źle i po łebkach ale najgorsze jest nagminne kłamanie co doprowadza mnie już do szału.
Dołączyłem do projektu ale dopiero na miejscu się dowiedziałem, że będę leadował grupię 4 hindusek. Pracują dla tej firmy ~2 lata, porzedni manager chyba też miał #!$%@? i ich nauczył takiego luzu i bimbania na wszystko. Staram się być optymistą w każdym aspekcie życia ale serio... nie wiem czy leadowanie tego zespołu ma szanse się udać.
Jak macie jakieś porady co na nich działa to chętnie przyjmę wszystkie tipy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#testowanieoprogramowania #programista15k #programista25k #pracbaza
  • 110
  • Odpowiedz
Nieogar wykraczjący poza skale, kompletnie nic nie robienie albo robienie zadania na 30 min w ciągu dwóch dni i w dodatku źle i po łebkach ale najgorsze jest nagminne kłamanie co doprowadza mnie już do szału.


@Kermii: Miłe, że tak krytycznie oceniasz swoją pracę. Moja rada jest taka: ogarnij wszystko wcześniej, to nie będzie po łebkach i przestań kłamać - dla własnego zdrowia psychicznego. A co do hindusów, to nie wiem
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde: trafiłeś jak kulą w płot bo skargi na nich są wszędzie w necie bez znaczenia z którego kraju, oszukiwanie, matactwa, nepotyzm to są ich najsilniejsze zalety


@YouCanCallMeBillieGates: najzabawniej jak przy kliencie jedni hindusi #!$%@?ą na drugich, albo wręcz są robione publiczne lincze najbardziej winnego :D
  • Odpowiedz
@card_man: @zibizz1 Sądząć po waszym tonie wypowiedzi, zakładam że w komentarzach pod PR też boostujecie swoje ego zamiast napisać konstruktywny, wpierający komentarz zachęcający do dyskusji nad zmiana. "Po co ten loop tutaj? To nie ma prawa działać. Proszę użyć XYZ" - typowy komentarz "seniora"
  • Odpowiedz
@wot8 Jak sie popracuje cheile to widac jaki kto ma potencjał. Inny Hindus z rok po studiach ogarnia spoko jeszcze inny świetnie sie komunikuje i robi bardzo dobrze. Zawsze jestem pod wrażeniem jak ostrożnie informuje ze cos jest nie tak albo nie zadziała przełożonym ale gdy przełożony powie ze chce głupotę to odpuszcza i robi ta głupotę
  • Odpowiedz
@wot8: no tak, ty tam byłeś i wiesz jak było xD. Gość pierwszy raz w zyciu przechodził przez coś takiego jak PR, bo wcześniej to sobie paczki wysyłali, to pewnie dostał szoku
  • Odpowiedz