Wpis z mikrobloga

@vitovia:

za jego prezesury mieliśmy chociaż paliwo tańsze niż w czechach. A dzisiaj pepiki mają po 6zl za diesla. A my?


Gdyby tylko była konkurencja, ale ktoś opierd..ił Lotos ze stratą
  • Odpowiedz
@lhotse89: no nie, to jest fascynujące. Jak jeszcze rozumiem, że można głosować na kandydata Pisu, ale co trzeba mieć w głowie, żeby pójść do komisji wyborczej, spojrzeć na kartę do głosowania i stwierdzić - Daniel Obajtek to jest człowiek, który chcę żeby mnie reprezentował w PE []
  • Odpowiedz
@JPRW: też tego nie rozumiem, Obajtek z Podkarpaciem nie ma nic wspólnego i śmiało można założyć, że ten region kompletnie go nie obchodzi. Mieszkańcy podkarpacia olali ludzi, którzy od lat działają na rzecz regionu i zagłosowali na spadochroniarza
  • Odpowiedz
@Kskskkdkdkk: w mojej okolicy nic się ie zmienilo w kwestii konkurencji, aceny wyskoczyły. Diesel po 6,74. To jest dzisiejszy Orlen, jak biedronka, na każdej stacji inna cena.
  • Odpowiedz
@lhotse89: Tam to wiedziałem, że z Podkarpacia Obajtek wejdzie, ale u mnie okolica zasrana plakatami Czarneckiego i byłem pewny, że ten złodziej wejdzie ale jednak nie wszedł. Powiedzcie mi jak to k*rwa jest z praktycznie każdej formacji smród za różnymi akcjami ciągnie się za ludźmi, ale pisowcy to mogą robić co chcą i nikt im tego nie wypomni, normalnie Czarnecki zaj*bał z Unii jakoś 100 koła i sprawy nie ma, normalnie
  • Odpowiedz