Wpis z mikrobloga

@lhotse89 Jeszcze ostatnio jadąc autem słyszę w radiu jakiś spot jak kaczor prosi o oddanie głosu na obajtka. Pisuary się przestraszyły że pociągnie całą partie na dno. To tylko pokazuje i utwierdza mnie w przekonaniu na jak ogromną skalę ta brudna pała narobiła gnoju wykonując polecenia kaczafiego.
  • Odpowiedz
  • 0
Zresztą, mówiąc tylko o zarządzaniu spółką. Mam wrażenie, że tu wam by nie dogodził. Bo jak miałby stratę, to byś pisał, że fatalnie zarządza. A jak ma zysk, to piszesz, że Cię okrada


@bomba4: stary, czytam i nie wierzę czy trollujesz czy na prawdę w to wierzysz? xD

To tak jakby od jutra Tauron (czy jakikolwiek dystrybutor energii elektrycznej) podniósł ci rachunki o 100% i część z tego zagrabionego hajsu
  • Odpowiedz
  • 0
@lhotse89 mówię to co się dzieje i to co widzę w komentarzach. Poczta polska jest krytykowana bo przynosi stratę. Orlen jest krytykowany bo ma zysk xD To co w końcu lepsze?
  • Odpowiedz
  • 0
@bomba4: serio, starasz się pojmować świat zero-jedynkowo? Daleko tak nie zajdziesz xD

Mówisz jakby w ocenie czegokolwiek dozwolone było wyłącznie jedno kryterium, tj. przynosisz zysk = super, nieważne czy kradłeś, oszukiwałeś, manipulowałeś, biłeś staruszki, znęcałeś się nad zwierzętami, #!$%@? tam, jest zysk, jest ok xD
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: na zarciu też oszczedzalem. Dlaczego teraz lewactwo zmienia ton? Przecież po wygranej lewaków miało być taniej, normalniej. A tu ceny #!$%@?. Mleko 5zl za litr, maly chleb prawie 7. Prąd wg nowych prognoz od lipca droższy o 40%, niemowiac o cennikach dla firm. Bo od lipca dopiero zaczną się podwyżki w sklepach. Dziękujemy wam lewaki że jak zwykle wdepniecie w gówno a później udajecie że tak miało być.
  • Odpowiedz
na zarciu też oszczedzalem.


@vitovia: aaa, jeśli na żarciu też oszczędzałem, to pozwólmy Łobajtkowi dalej kraść. Byle byś ty miał zaoszczędzone. Z takimi poglądami nadawałbyś się do Rosji - bo tam są złodzieje-oligarchowie, o których prosty lud mówi, że co prawda kradną, ale za to jacy oni są dobrzy i jak dbają o kraj. xDDD
  • Odpowiedz
@lhotse89 Dzieje się tak dlatego bo jest dużo osób czerpiących korzyści należąc bezpośrednio lub pośrednio do pisu. Jest troche kościołów a w kazdym po kilkanaście - kilkadziesiąt osób. Rodziny tych osób itd itp.
Nikt nie mający nic wspólnego z pisem nie głosowałby na niego o chyba że już totalnie fanatycznie odklejeni i ostro zindoktrynowani starsi ludzie.
  • Odpowiedz
@vitovia: a ja napisałem:

aaa, jeśli na żarciu też oszczędzałem, to pozwólmy Łobajtkowi dalej kraść. Byle byś ty miał zaoszczędzone. Z takimi poglądami nadawałbyś się do Rosji - bo tam są złodzieje-oligarchowie, o których prosty lud mówi, że co prawda kradną, ale za to jacy oni są dobrzy i jak dbają o kraj. xDDD
  • Odpowiedz