Wpis z mikrobloga

jak to #!$%@? jest ze posel na sejm RP sobie może startować do EP i stwierdzić że #!$%@? prace w sejmie i idzie do EP?

wiadomo ze idą za kasą bo sprawczość tam mają zerową - szczególnie ci co nawet języka nie znają, to powinno być przecież zakazane bo to ewidentny szwindel - najpierw startuje do sejmu zeby mieć hajs przez pół roku a potem wydupcam do EP zeby mnie tam utrzymywali.

Już nie mówie o ministrach którzy chcą tam uciec, przecież to jakiś absurd jest i za to powinien być jakiś cancel (ale i tak ciemny lud na nich zagłosuje w następnych wyborach) - aż dziw że żadna partia tego nie wykorzystuje w kampanii wyborczej typu - nie glosujcie na nich bo oni uciekli z sejmu do PE więc zrobią to znowu
#wybory
  • 43
  • Odpowiedz
dziwne w ogóle, że partie się na to zgadzają xd masz gościa, którego wybrali na dane stanowisko a on mówi "ja #!$%@?" i znika za pół roku

XD

Ludzie głosują na partie, ale niektórzy jednak chcą, aby konkretny ktoś został posłem z ich regionu, a gość ucieka i wsysstko git, bo tam ma parę lat leniuchowania za euro.

Mógłbym być europoslem


@Shatter: to jest jeszcze lepsze - ludzie chca zeby X
  • Odpowiedz