Wpis z mikrobloga

@raul7788: Podkarpacie, lubelskie i podlasie wydzielić i albo oddać ruskim, albo niech se tam kaczora imperatorem obwołują. Krzyż na drogę.
Świętokrzyskie zostawić, bo jest jeszcze dla nich nadzieja.
  • Odpowiedz
@raul7788: @FrasierCrane @proteina_sin_huevos @Niedowiarek pisałem to już kilka razy i tutaj i na Twitterze. KO, lewica, TD, #!$%@?ą po tym Podkarpaciu i ogólnie ścianie wschodniej, po małych miasteczkach i wsiach, a potem robią Pikachu face, bo nie mają stamtąd głosów. No #!$%@? ciekawe czemu.
Zamiast spróbować zrobić tam kampanię, to lepiej jechać, że rolnicy, hehe oddać ruskim itd. dzięki czemu od lat jest dokładnie taki sam efekt
  • Odpowiedz
No #!$%@? ciekawe czemu.


@Niggalke: bo ludzie tutaj to debile. Jestem z podkarpackiego to wiem. Jak wyszła ta afera z zatrzymaniem żołnierzy, to już wielkie oburzenie, że rudy #!$%@? polskiego, powtarzam polskiego, żołnierza prześladuje. Zero refleksji, co się stało, jakie były przesłanki, czy każdy kto wystrzeli nabój jest zatrzymywany? Nie, jeszcze tego samego dnia konfedepisowcy kolportowali gówniane obrazki AI. Debile.
  • Odpowiedz
@Tymajster no i właśnie to jest pokłosie tego o czym napisałem. Jak właśnie "rudy" i reszta mieli w dupie tych ludzi i ten region, to PiS zrobił z nich swoje owieczki, które teraz ślepo powtarzają to co zgodne z linią partii.
  • Odpowiedz