Wpis z mikrobloga

@Pasterz30: Może zamiast szukania kto jest prorosyjski, a kto nie, zajmiecie się sobą i swoim programem. Bo jakby tak te siły przełożyć na wykonanie, to połowa by była już zrobiona.
  • Odpowiedz
@Pasterz30: No to też jest trochę nadużycie. Przez lata łatkę partii prorosyjskiej w Niemczech miało postkomuniści z SPD, tak jak u nas SLD. Zresztą tak jest właśnie dziś na Słowacji i partię Fico trudno nazwać antysystemową, to oni wprowadzili m.in. euro na Słowację, zbliżyli mocno się do Niemiec, no i Fico dostał kiedyś kopa od nierozważnej ukraińskiej dyplomacji i im to zapamiętał. Podobnie można powiedzieć o Austrii, Bułgarii więc to nie
  • Odpowiedz
musicie coś innego wymyślić, bo to już nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@quercy: na konfiarzy działa pisowska narracja, ale mamy za dużo godności, żeby się zniżać do tego poziomu
  • Odpowiedz
Dlaczego kazda partia "antysystemowa" musi byc pro-rosyjska? Ja #!$%@?, to nie jest przypadek

@Pasterz30: Istnieją tylko dwa poglądy - mój i pro-rosyjski.
  • Odpowiedz
  • 11
@ibilon ale jak nazwać to co te ugrupowania zwykle robią względem Rosji? Ja nie mam wysokich wymagań, ale uwielbienie dla Putina, chwalenie Rosji jako jakiegoś urojonego bastionu normalności, ignorowanie tego że Rosja ostatni raz normalnie się z Polską kontaktowała ze 20 lat temu jednak się łapie jako prorosyjskość?
  • Odpowiedz
@Pasterz30: ale co ty #!$%@?? Gdzie ty masz info, że konfederacja jest przeciw pomaganiu Ukrainie? XD
Konfederacja jest jedynie przeciw rozdawaniu przywilejów uchodzcom, którzy mają lepiej niż obywatele.
Chcą pomagać militarnie Ukrainie, a do tego to oni nagłośnili sprawę z granicy z zaklejeniem magazynków. To oni mówią o tym, że trzeba zdyscyplinować bydło na granicy z Białorusią.

Całkiem pro-rosyjsko. Pożyteczny idiota jesteś i tyle. Weź czasem pooglądaj obrady sejmu, a nie
  • Odpowiedz
@quercy: to nigdy na wyborcow konfy nie dzialalo, bo zeby to zrozumiec potrzeba minimalnej ilosci szarych komorek i odpowiedniej dozy tlenu w mozgu :)

Podzielona i oderwana od Unii Polska jest dla Rosji smakolykiem. To jest proste jak budowa cepa, ale w tym kraju najwazniejsze jest, ze lewakow dupa boli. :P Jeszcze wolnosciowiec papcio Memcen przed obaleniem kolejnego browarka wysle swoich 18 letnich slugusow na front, bo jest zdecydowanie za poborem,
  • Odpowiedz
musicie coś innego wymyślić, bo to już nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@quercy: Bo się oswoiłeś z rosyjską narracją fajnokremlaku

Całkiem pro-rosyjsko. Pożyteczny idiota jesteś i tyle. Weź czasem pooglądaj obrady sejmu, a nie się naczytasz propagandy i #!$%@? kocopoły.


Oglądasz złe obrady sejmu lewaku! Musisz inne obejrzeć, bo te wyrwane z kontekstu xd
Ordo_Publius - >musicie coś innego wymyślić, bo to już nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@querc...
  • Odpowiedz