Wpis z mikrobloga

@DiMaria: 2024 wykopki odkrywają ze jak tworzyłęm posty o tym jak rekrutacji oznajmiają że szukają seniora java 10 lat stażu za 16 000 - 18 000zł netto b2b to to wcale nie jest bait

za 2-3 lata wszyscy sie uderzycie w pierś i powiecie że @nad__czlowiek mial racje i wpisami wyprzedził epoke
  • Odpowiedz
@skydancer ok to przejdź rekrutację najpierw xD uwielbiam jak ktoś woli konia do stawek które hrki rozrzucaj na lewo i prawo żeby złapać jelenia a potem się okazuje że pierwszego etapu nie przechodzisz bo autyzm albo połowę tego oferują bo slabiak
  • Odpowiedz
@Fury_Warrior nie byłem zainteresowany bo ta oferta nie przebija moich aktualnych zarobków. Poza tym na takim poziomie rozmowa rekrutacyjna to bardziej spotkanie aby się poznać i dowiedzieć czegoś wzajemnie o sobie niż czysto techniczne przepytywanie. Podczas rekrutacji do obecnej pracy nie zadano mi ani jednego pytania technicznego. Po prostu moje wcześniejsze doświadczenie mówiło samo za siebie.
  • Odpowiedz
@skydancer ego masz tak #!$%@? pod kosmos że najśmieszniejsze jest to że sam w to wierzysz co piszesz xd typie kończyć właśnie politechnikę i jesteś na darmowym stażu. Masz wiejskie korzenie. Nie chce tu mówić prawdy na Twój temat bo mnie zaraz zbanują ale serio radzę zrobić reality check XD nie ma sensu pisać takich głupot
  • Odpowiedz
@Fury_Warrior: Ja miałem takich młodych hop do przodu w pierwszej pracy i oni na serio uważali, że spam ofertowy od rekruterów to jest faktyczna oferta pracy xD
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: nikt przy zdrowych zmyslach nie afiszuje sie pensja. Chyba ze ludzie ktorzy maja malo i aspiruja ale mala ogromyn bulion dupy. Pamietam siebie jak bylem mlody tez trollowalem duzo ale jak doszedlem do 25k netto na FV to zrozumialem ze nie ma sensu udawadniac ludziom i zaczalem rozmawiac z ludzmi na poziomie ktorzy poprostu chcieli dzielic sie wiedza. Takie walenie konia do potencjalnych stawek jest komiczne i swiadczy o
  • Odpowiedz