Wpis z mikrobloga

Jaka sieć jest teraz najlepsza pod względem zasięgu i tego co oferuje? Jestem w Play i już mnie wk**rwiają powoli. Najniższy priorytet względem innych użytkowników przy korzystaniu z masztów 5G i brak dobrych cen dla stałych klientów. Myślałem nad przejściem do Orange. Warto?

W ogóle druga kwestia jest taka, że będę chciał wziąć iPhone’a 16 Pro tuż po premierze na jesieni. Lepiej go wziąć od operatora, czy na wolnym rynku? Duża będzie różnica cenowa? I tak biorę na FV.

#telefony #elektronika #orange #play #tmobile #internet #apple #ios #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 12
  • Odpowiedz
@Niepokon4ny sprawdź na mapie bts czy jakoś tak, która sieć w Twojej okolicy oferuje najwiecej nadajników. Jakiś czas temu t-mobile spoko było ale nie wiem jak teraz
  • Odpowiedz
w orange w Krakowie w budynkach nie ma w ogóle internetu czasami :)


@nick230: w Warszawie również, do tego miewałem tak, że stojąc pod pałacem kultury miałem połowę zasięgu xD żart a nie sieć
  • Odpowiedz
@nick230 pod względem zasięgu w mieście Play był spoko, gorzej poza miastem jeżeli sygnał był słabszy. Teraz mam T-Mobile i w mieście nadal spoko, ale poza miastami lepiej, ogólnie na plus
  • Odpowiedz
@Niepokon4ny: Nie ma ma najlepszej sieci, kub sobie startery, doladuj je na dobe i tydzien ,potestuj. Rozne sieci maja inne nadajniki, czestotliwosci, rozne ilosci klientow na dodatek jest to zmienne, w ciagu doby gdy ludzie przemieszczaja sie z domu do pracy, szkoly albo jakis hotel czy stadion, centrum handlowe jest pelne ludzi.
  • Odpowiedz
@Niepokon4ny:

Musisz przetestować każdą siec przez jakiś czas i wybrać ta która działa u ciebie najlepiej.

A jeśli chodzi o cenę to obecnie nju nie ma konkurencji. Przez rok gwarantuje no limit rozmów, sms I 220GB internetu za 20zl
  • Odpowiedz
@Niepokon4ny: to zależy od tego, ile jest innowacji. Jeśli jest wielka jakaś zmiana i rynek nagrzany, to możesz nie mieć zaraz na premierę. Ale generalnie to apple dobrze sobie radzi z dostępnością towaru - i prędzej będzie u nich zapas uzupełniony niż u resellerów (bo się nie dzielą z nikim zyskiem, a więc w pierwszej kolejności uzupełniają siebie). Przykład: nowe ipady pro - pierwotnie po wyczerpaniu zapasu miały być w połowie
  • Odpowiedz