Wpis z mikrobloga

@razdwatrzy55: no zawiodła się, jest jej przykro, normalne że libido maleje, i potrzeba rozmowy, a ty jako typowy facet "ej ale co mnie to obchodzi że twój crush który był na 1 miejscu u ciebie cie wykorzystał i ci źle, umawialiśmy się na seks to nie ma zmiany zdania od tak"
  • Odpowiedz
ej ale co mnie to obchodzi że twój crush który był na 1 miejscu u ciebie cie wykorzystał i ci źle, umawialiśmy się na seks to nie ma zmiany zdania od tak


@AlienFromWenus: no ale właśnie to jest zdrowe podejście, o którym na szczęście mężczyźni zaczynają mówić głośniej, dzieki czemu wielu nie popełnia błędów.
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: jak skrzywi? Każdy chce porozmawiać, to wasza wina że w kobietach widzicie tylko dziurę a nie człowieka a potem "ojojoj skrzywdziła mnie wykorzystała jako tampona a ja ją pocieszałem bo liczyłem że zaliczę i się zawiodłem". Trzeba było nie liczyć na seks i nie byłoby zdziwienia. Jak kumpel do was napisze z problemem się wygadać to też macie żal że musicie go słuchać a doopy wam nie da?
Jeśli
  • Odpowiedz
  • 48
@AlienFromWenus: kumple rzadko kiedy mi robią spiny xD posiadanie przyjaciółki to najgorsze co mnie spotkało 80%negatywnych chwil tego co można doświadczyć w związku czyli kłótnie itd a 10% przyjrmnosci takich co można doświadczyć w związku czyli przytulenie na powitanie i pożegnanie no i może buziak raz w roku na urodziny, ale i tego nie było xDDD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus Tak tak powiem ci, że nie każdy facet widzi w kobiecie tylko dziurę, ale nie oznacza to, że ma też robić za rolę pocieszyciela i niańczenia kobiety ze zranionym serduszkiem, tak samo mój znajomy zrobił i zapłacił za to najwyższą cenę bo go zdradziła gdy poczuła sie pewniejsza przy nim i nie liczył na sexy tylko na stały związek, reszte sama wszystko inicjowała. Tak więc sory, ale jeżeli dwoje ludzi
  • Odpowiedz