Wpis z mikrobloga

@razdwatrzy55: chłopie ale co ty chcesz żeby ona ci się deklarowała w komunikatorze że chce sie r00chać? To tak nie działa, one zawsze "hehe nie no co ty" niewiniątka grają, ważne jest że chce żebyś wpadł, a jak to rozegrasz to zależy od ciebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@proszebardzo2: nie no ale ta laska mnie odpycha fizycznie -za duża nadwagą, dawno mam ją w spamie ale czasem tam wejdę zobaczyc jak się produkuję, wcześniej się wprost oferowała że może być bzikanko więc pociągnąłem temat, to że by dała to jest raczej pewne 3 fwb w pół roku mówi samo za siebie bardziej jestem zdziwiony tym że się przyznała że znowu kogoś straciła
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: ona szuka kogoś kto jej zrobi za tampon emocjonalny, on szuka fwb. Technicznie dałoby się to pogodzić jeśli obie strony by chciały, ale jak widać facet nie chce robić tylko za tampon a kobieta tego oczekuje.
Słabo trochę ze strony autora, że wykorzystuje, że próbuje kogoś wykorzystać w złym stanie emocjonalnym.
Z drugiej strony bycie w friendzone i zwodzenie typa też słabe.
Zakończyć znajomość trzeba i tyle
  • Odpowiedz
  • 0
@kill15you: ja szukam związku, a obcowanie z nią zryloby mi psychikę, czasem odpisze jak mi się nudzi, laska jest zbyt toksyczna żeby z nią wyjść, po prostu
@AlienFromWenus op ma bool dupy że laska mniej atrakcyjniejsza od niego ma ciekawsze życie seksualne 🙃
  • Odpowiedz
Tak tak powiem ci, że nie każdy facet widzi w kobiecie tylko dziurę, ale nie oznacza to, że ma też robić za rolę pocieszyciela i niańczenia kobiety ze zranionym serduszkiem, tak samo mój znajomy zrobił i zapłacił za to najwyższą cenę bo go zdradziła gdy poczuła sie pewniejsza przy nim i nie liczył na sexy tylko na stały związek, reszte sama wszystko inicjowała. Tak więc sory, ale jeżeli dwoje ludzi chce coś
  • Odpowiedz
@proszebardzo2: maze kończą może nie, ale powiedziałem ci ze nie zawsze warto myśleć małą głową zamiast dużą. lasce się coś jeszcze poprzestawia we łbie, zacznie żałować, a w wiadomościach wcześniej pisała ze absolutnie nie chce seksu i powodzenia wtedy xD n
  • Odpowiedz