Wpis z mikrobloga

@greenbong: nie wiem czy istnieje naukowe, ale anegdotyczne istnieje od tysięcy lat, jest to jedna z najbardziej oczywistych prawd życiowych
co jak co myślę że dowód anegdotyczny mający tysiąćlecia jest nie tylko wystarczający ale wręcz bardziej wiarygodny niż jakiekolwiek badanie naukowe

jak nie taka chemia to inna za to odpowiada, proste
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara:

Seks z nieznajomymi w przeszłości sprzed związku w żaden sposób nie definiuje tego jak związek się będzie układał oraz jaka będzie relacja partnerów.

wszystko spoko, niech sobie laski dają na prawo i lewo, bez nich facet by sobie nie podupczył bez zwiazku, aleeee powiedz o tym swojemu partnerowi xd, o przygodach itp. ilu z nich taką laskę kopnie w dupe? chcą się puszczać jak najbardziej niech to robią ale
  • Odpowiedz
@zwyklyczlek to nie jest tak, że laski się puszczają, a wy żyjecie w celibacie.
Żadna normalna kobieta nie odpuści faceta na którym jej zależy, bo w przeszłości dał się ponieść jednorazowej przygodzie z nieznajoma. jak chcieli, jak się zabezpieczali,, jak nie zdradzali partnerów to naprawdę to żaden problem.
Wy macie jakąś dziwną wizję dziewic, że kazda ma być nietknięta i czekać na księcia z bajki, co się w życiu naruchał.
problemem
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: sam mam sporo za uszami i nie mam nic przeciwko jeżeli moja aktualna partnerka też miała X partnerów seksualnych, ale w granicach rozsądku, myślę, że słowo klucz to "granica rozsądku" każdy może ją spostrzegać inaczej, niemniej chyba zgodzisz się z tym, że ogólnie przyjęte wymagania względem płci się różnią? np. praca, facet ma gdzieś ile dziewczyna zarabia i czy pracuje w biedronce czy ma dobrze prosperującą działalność, czy nie
  • Odpowiedz
@Goronco: widać po sposobie pisania, że karyńsko typowe erasmusowe, mogła chociaż wygooglac te dzień dobry po włosku...
Jprd pozniej trafiasz na takiego szona i jak się dowiesz to jesteś w szoku..

Jestem ciekaw czy też by zareagowała "hahaha" jak by to samo powiedział jej jakiś normik w polszy
  • Odpowiedz
mój mąż doskonale wie ilu miałam stałych partnerów i z iloma spałam ot tak - just for fun.

Wie o tym ile razy uprawiałam seks przed poznaniem jego, z iloma znajomymi i nieznajomymi, wie w jakim wieku straciłam dziewictwo,, znamy swoje fantazje, wiemy wzajemnie o eksperymentach i grupowym seksie, jak i swoich absolutnych granicach.

Dorosli ludzie, ktorzy nie są zaburzeni nie mają z tym problemu.


@Matylda_Megara: to fajny cuckold. Tacy
  • Odpowiedz
to nie jest tak, że laski się puszczają, a wy żyjecie w celibacie.

Żadna normalna kobieta nie odpuści faceta na którym jej zależy, bo w przeszłości dał się ponieść jednorazowej przygodzie z nieznajoma. jak chcieli, jak się zabezpieczali,, jak nie zdradzali partnerów to naprawdę to żaden problem.


@Matylda_Megara: kompletne niezrozumienie biologii i myślenie, że ilość partnerów seksualnych działa tak samo u obu płci. Ty patrzysz na to ze swojej kobiecej perspektywy i tu jest klasyczny błąd. Wyżej opisałem jak to jest postrzegane.

Kobieta nie odpuści faceta na którym jej zależy bo miał wielu parnterów. Wow serio? No jasne że nie, bo dla kobiety to jest wręcz dowód
  • Odpowiedz
fakt, każdy facet jest łatwy ¯\(ツ)/¯ wystarczy machnąć cycem to taki skorzysta z okazji


Fakt, każdy facet jest łatwy. ¯\(ツ)/¯ Wystarczy machnąć cycem, to taki skorzysta z okazji.

@AlienFromWenus: Nie, nie każdy. Dokształć się w kwestii znaczenia tego słowa i w przyszłości nie oceniaj ogółu po swoim starym. ( ͡°
  • Odpowiedz
@Goronco: no i? Laska skorzystała, typ skorzystał, wszyscy zadowoleni, ale największy ból dupy mają wykopki, którzy odkrywają, że kobiety też lubią się ruchac. Na jej miejscu pakowałbym po same kule i nie miałbyś z tym problemu
  • Odpowiedz