Wpis z mikrobloga

@TrinityBomb co ty #!$%@?? jak na razie żadne badania nie zostały przedstawione.
#!$%@? się nas wszystkich i poniżanie nas wszystkich, świadczy tylko o twojej nienawiści do kobiet i pogardzie, więc z kimś takim jak ty się nie rozmawia.
masz zwykły ból dupy o to, że jakaś randomowa typiara zaliczyła seks z nieznajomym na wakacjach.
  • Odpowiedz
Tak wygląda rozmowaz p0lką, która nie ma za grosz wstydu i z uwagi na kompleksy daje sobie mówić takie rzeczy


@PlesniakPospolity:
Ale jak kumpel napisze do kumpla, że wczoraj zaliczył niezłą dupę, to jest ok? Hipokryzja straszna! xD.
  • Odpowiedz
Seks z nieznajomymi w przeszłości sprzed związku w żaden sposób nie definiuje tego jak związek się będzie układał oraz jaka będzie relacja partnerów


@Matylda_Megara: Dla mnie osobiście ma, seks jest dla mnie na tyle intymną i ważną zależnością w związku, że nigdy nie związałbym się z kobieta, która robiła ze swojego ciała otwartą wystawę. Dlatego, potencjalne partnerki zawsze pytałem o te kwestie. Żeby nie było, wymagam bo sam taki jestem
  • Odpowiedz
@CybernetycznyMozgKorwina: chyba w życiu we Włoszech nie byłeś, spotkać przystojnego Włocha mówiącego po angielsku na kelnerstwie to jak wygrac w totka. Jak ktoś ubsługuje to marokanczyk albo turas - włoch obsługuje to z reguły zapasiony. A jesli juz to po włosku obsługuje nie po angielsku.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.