Wpis z mikrobloga

@AlienFromWenus: gdyby tylko obie płcie były takie same i ponosiły te same konsekwencje tych samych czynów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

facet który posuwa wiele kobiet - każdy chce takim być, większość go podziwia, nie bez znaczenia James Bond jest tak napisaną postacią, która co odcinek robi najlepsze dziunie z różnych narodowości (patrz Kurt Caz, co filmik obraca inną cizię z innego kraju i ludzie piszą "what a man, good job bro!"). Dlaczego się go podziwia? Bo stanie się takim gościem jest piekielnie trudne i dla wielu nieosiągalne. Dla kobiety złapanie takiego gościa do związku to wygrana, dla niej warto mu się oddać, bo gość ma stempel od wielu kobiet jako gwarancja jakości i dobrych genów.

facet który jest prawiczkiem - dla kobiet jest to wręcz wada, powoduje natychmiastową suchość. Nie warto inwestować w gościa, który nie ma powodzenia, brakuje gwarancji jakości. Coś
  • Odpowiedz
@blessed_by_swiezonka: mój? Na tym samym wykopie czytałam komentarze brzmiące mniej więcej "bierz młodsze, sam zaliczyłem tyle szonów, że mam świadomość ile rówieśniczka lub starsza mogła mieć kutang w sobie, więc na związek tylko młodsze albo dziewice". Facet sobie używa, obraża kobiety dla których sam jest tylko żywym wibratorem i śmie śmieć umoralniać innych.
  • Odpowiedz
@Goronco: hihi, a teraz zróbmy to samo w Polsce:

"Fifteen minutes on youur ass in my face"

Hallo? Policja? Prosze szybko przyjechać!!!

Gdybym coś takiego powiedział, to miałbym w ciągu 5 minut FBI, CIA, NSA, NASA i innych.
Mr3nKi - @Goronco: hihi, a teraz zróbmy to samo w Polsce:

"Fifteen minutes on youur ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
co w tym złego? Chce se poruchać to rucha. Tak wygląda dorosłe życie.


@jediwolf problem jest taki, że tacy ludzie zawracają potem dupę rozważnie wybierającym partnerów do łóżka ludziom zamiast się wiązać z takimi jak oni. Badania pokazują, że wraz ze wzrostem liczby partnerów bardzo maleje liczba osób, które są gotowe się z kimś takim związać.
  • Odpowiedz
@Goronco do p0lki wystarczy powiedzieć coś łamanym angielskim i od razu rozkłada nogi. Gorzej jak zwierzęta, te chociaż muszą przynieść kamyk czy wykonać taniec godowy
  • Odpowiedz
@greenbong dziewxzyna nie musi sypiać wczesniej z 20 innymi facetami, żeby mieć z nią niesamowity seks. Natomiast wielu partnerów seksualnych w przeszłości prowadzi do osłabiania wiązań oksytocynowych które u kobiet odpowiadają za przywiązanie do partnera.

Ergo im więcej baba miała w życiu knag, tym większa szansa, że się zakręci obok innego samca, bo więź z Tobą nie będzie na tyle silna jak wtedy, gdybys był jej trzecim partnerem.
  • Odpowiedz
@malinq: uwielbiam powielanie tych mitów xd. Fajnie się używa takich słów jak więzi oksytocynowe kiedy nie istnieje żadne naukowe źródło tych słów nie xd?
  • Odpowiedz