Wpis z mikrobloga

@January-zwiedza-szpary: Jebniętym to chyba trzeba być zeby granice nagrywać, niech się Jasio cieszy ze trafił na leniwego funkcjonariusza. Jak by go wizal na trzepanie to dopiero bylo by ciekawe, do Szwajcarii można wozić 1kg wyrobów mięsnych ciekawe co by tam poznajdował poza bigosem.
  • Odpowiedz
Widać w dupie byleś i gówno widziałeś:) To ze u ciebie na granicy twojej wioski możesz sobie robić zdjęcia to nie to samo co obiekty strategiczne kraju ale ułomnemu nie wytłumaczysz.

Wrzuciłeś zdjęcia z niemieckiej granicy a szwajcarskiej już nie ma w google ale jesteś zbyt #!$%@? zeby to ogarnąć co nie?
  • Odpowiedz
@ZjazdDoBazy: Tak myślę a wiesz dlaczego? Bo w Austrii jest zakaz używania kamerek samochodowych. Mozna dostac mandat do 10 000 euro. Widzę ze wy macie taka sama wiedzę o świecie jak Jasio :D
  • Odpowiedz
@dagmar: Dzęki za info. My towarzyszu mamy prawo nie wiedzieć. Wy natomiast widzę, że wiedzy macie w nadmiarze. A poważnie, zwróć uwagę na to, o czym pisałem w związku z rękami na kierownicy. Kamerka nie jest zakazana, ale nagrywanie już tak. Dlatego gdyby nie trzymał kamerki w rękach nie byłoby weryfikacji nagrań.
  • Odpowiedz
@January-zwiedza-szpary: To jest zjecie z drogi biegnącej wzdłuż granicy a nie drogi na granice. Ty jesteś tak tępy ze będziesz wmawiał innym ze białe jest czarne i sam w to będziesz wierzył. Ale musisz być życiowym nieudacznikiem. Powodzenia w życiu przyda ci sie:)
  • Odpowiedz
@dagmar no i czego nie widzisz na tym zdjęciu, co nie byłoby widoczne z pojazdu przejeżdżającego przez tę granicę?

Pomijam już, że Jasia zatrzymał austriacki pogranicznik, a nie szwajcarski, a na austriackiej części tego przejścia granicznego samochód google objechał tę ich budkę dookoła.

Skoncz już z obrażaniem i argumentum ad personam - od początku na to nie reaguje i zwracam Ci uwagę, że #!$%@? to przydaje tej dyskusji. Jeżeli jedynym twoim
  • Odpowiedz
@January-zwiedza-szpary: Bo ty naprawdę jesteś nie do je ba ny. Gosc go zatrzymał za mostem czyli na Szarawarskiej granicy i to był Szwajcar ale ty i tak będziesz wmawia ze masz racje . Zal mi na cb czasu już i tak zbyt wiele go straciłem ale tak jak już wcześniej pisałem idiocie nie da się wytłumaczyć. Pisz se co chcesz i tak robisz z siebie tylko zjeb. A czemu ja
  • Odpowiedz
Wrzuciłeś zdjęcia z niemieckiej granicy a szwajcarskiej już nie ma w google ale jesteś zbyt #!$%@? zeby to ogarnąć co nie?


@dagmar: Chłop Ci wrzucił street view z granicy Austria - Szwajcaria, a ty się zesrałeś, że to jakieś niemcy XD jak w niemczech prawie nie ma street view sXDDDDXSSXS
  • Odpowiedz