Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakieś dobre spodenki do biegania? Próbowałem 3-4 różne ciuchy które miałem w szafie i niestety po każdym bieganiu obtarte mam prawe udo przy jajach.
Od razu możecie koszulkę też do zestawu ale z tym póki co nie miałem problemu

#bieganie
  • 17
  • Odpowiedz
@MrBeast: nie pomyslales, ze jak probowales juz roznych ciuchow to z toba jest cos nie tak? A ja ci powiem dokladnie co. Jestes grubasem. Mialem podobny problem. Kup leginsy i schudnij. Jak schudlem z ponad 100kg do 80 to mi nic nie obcieralo
  • Odpowiedz
@MrBeast: Mi najlepiej sprawdzają się spodenki 2w1 zakładane na gołe ciało. Poprzednio miałem z Kiprun z Decathlonu, a teraz z braku dostępności Kiprunów zamówiłem 2w1 z Adidasa z kieszonkami na udach i są nawet lepsze (ale i droższe).
  • Odpowiedz
@MrBeast: Ja biegam w takich co mają siatke wewnątrz, i mimo #!$%@? ud 65cm nic mi nie obciera dzięki temu. Jak miałbym w zwykłych spodenkach biegać to po 2km zdarte przywodziciele do krwi bym miał. Ewentualnie jak mam wszystkie z siatką w praniu to zakładam takie legginsy do kolana pod spód zamiast gaci i na to zwykłe spodenki.
  • Odpowiedz
@MrBeast: powinno zależeć od dystansu oraz intensywności, przy dłuższych żwawych można się trochę obetrzeć, więc lepiej się nasmarować. Jednak krótsze, typu 10 km, powinny być ok. Chyba że problem jest zawsze, no to smaruj zawsze.
  • Odpowiedz
@MrBeast: Polecam bokserki biegowe z Decathlonu takie krótkie i na to legginsy krótkie (osobiście miałem kilkanaście starych par też z Decathlonu i obciąłem sobie nożyczkami do kolana ;) )
  • Odpowiedz
@MrBeast: sprawdź jeszcze przywodziciele- u mnie przy zmęczeniu puszczały mięśnie stabilizujące, zaczynałem stawiać stopy na zewnątrz i wtedy ocierałem uda. Przy stopach prosto nic się nie działo, a pomogło wzmocnienie nóg ;P
  • Odpowiedz