Wpis z mikrobloga

Ale to musi być przewalone mieć z kimś spinę, a ten ktoś po czasie wstawia filmik jak twoja dziewczyna robi mu gałę xD Siadłoby mi na psychę potężnie

#famemma
  • 13
  • Odpowiedz
@Gours: Szczerze, co prawda nie przepadam za osobą Denisa i regularnie go wyśmiewam bo na to zasługuje swoim zachowaniem, ale ja mu tej sytuacji nawet tak po ludzku współczuje. Naprawdę to musi być straszne gdyby mnie spotkała taka sytuacja to bym najpierw chyba siedział przez długą chwilę naprawdę zlany zimnym potem a później bym się zapadał pod ziemię niedowierzając.
  • Odpowiedz
Ludzie co z wami jest nie tak xD


@zygmunt-wisiwara: Przepraszam, ale to samo pytanie mógłbym zadać również dobrze tobie. I to jest właśnie problem dużej części wykopków który jest spowodowany prawdopodobnie tym, że duża część osób tutaj to dzieciaki które nie mają wyczucia pewnego. Nie wiecie gdzie jest barykada, zarabianie dużych pieniędzy nigdy nie umniejszy czyjejś prywatnej tragedii a to jest niewątpliwe jego jakaś prywatna tragedia po której psychika nie
  • Odpowiedz
Przepraszam, ale to samo pytanie mógłbym zadać również dobrze tobie.


@Cztero0404: ot, kolejny frustrat do kolekcji. Ci ludzie się tym żywią, sami są przegrani do cna i wiedzą już, że nic z tego wszystkiego nie będzie to zwyczajnie czerpią radość z takich rzeczy
jestem sobie wstanie nawet wyobrazić jego minę jak typ pisze to swoje xD na koniec
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Nie chcę zamieniać się w Gracjana, ale moim zdaniem to co właśnie robią niektóre wykopki względem tej sytuacji to ten legendarny brak zasad i charakteru właśnie. Oczywiście, że tak można komuś cisnąć, można cisnąć z kogoś, ale trzeba być człowiekiem gdzieś tam w tym wszystkim jednak i umieć okazać może nawet empatię. Takie cymbały po prostu zachowują się jak jakieś rozwydrzone dzieciaki
  • Odpowiedz