Wpis z mikrobloga

@Pavlo389: Po prostu teraz narcyz i toksyk to „modne” określenia które zaczęły się pojawiać na YT czy instagramie psychoterapeutów. A potem poszło już z górki.
  • Odpowiedz
od jakiegoś czasu wszystkie uważają, ze ich ex albo facet z którym im nie wyszło był narcyzem


@Pavlo389: same są atencjuszkami z narcystycznym zaburzeniem osobowości, ale tego nie przyznają, bo przecież nigdy nie wezmą odpowiedzialności za swoje toksyczne zachowanie
  • Odpowiedz
ale nie wydaje mi się, żeby 50% facetów miało narcystyczne zaburzenia osobowości xD


@Pavlo389: laski lubią wyolbrzymiać, jedna się mi nawet do tego przyznała, że jest w tym mistrzem
Raz pisałem z koleżanka, ona zazwyczaj zaczynała pierwsza rozmowe dosłownie codziennie, na moje pytanie co powiemy wspolnemu znajomemu odpowiedziała "no ze WYPISUJESZ do mnie"
  • Odpowiedz
@greenbong: tak, tak szczególnie, że ten temat poruszany przez specjalistów, którzy zazwyczaj starają się być obiektywni podłapują pseudo ekspertki od związki itp., a tam już są jasno określone role kto jest kim. Tym bardziej, że przekaz trafia głównie do kobiet, bo to one statystycznie częściej interesują się tym tematem. Co do incela, nie mierz wszystkich swoją miarą ;)
  • Odpowiedz
@Pavlo389 ciagnie swój do swego. Jeżeli ktoś "wyzywa" innych od narcyzów istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że sam jest narcyzem. Sam mam diagnozę narcystycznego zaburzenia osobowości i bardzo dobrze zauważam cechy narcystyczne.
  • Odpowiedz
@Pavlo389: Nie zauważyłem, bo nie spotykam się z takimi osobami. Wypowiadanie się źle o swoim ex - red flag i do widzenia. Akurat jestem po rozstaniu, na etapie randkowania, poznałem kilka kobiet, każda normalna i w normalny sposób wypowiada się o swoim poprzednim partnerze. Ale jestem po 30, to może dlatego albo szybko odsiewam kobiety, z którymi i tak nie będę miał ochoty się spotykać. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ja rozumiem, ze teraz można łatwiej wykryć takie rzeczy, ale nie wydaje mi się, żeby 50% facetów miało narcystyczne zaburzenia osobowości


@Pavlo389: 50% facetów nie. 50% czadów z top 5%, hmmmmm.

Za to ogólnie z kobietami jest problem z narcyzem i to dziwacznie przemilczany przez mainstream, do tego były źle badane pod tym kątem i prawdopodobnie większość kobiet ma spektrum narcyza w sobie.
  • Odpowiedz
@Pavlo389: jest 100 facetów i 100 kobiet.

Z tego mamy 90 par, 10 wolnych mężczyzn i 10 wolnych kobiet.

10 mężczyzn się dzieli na 4 fajtłapy, 2 gości z pasjami, księdza, geja i dwóch ruchaczy toksyków, którzy potrafią uwodzić kobiety i robią to sportowo. Jak myślisz, jaka będzie narracja w społeczeństwie, jeśli 10 kobiet wciąż będzie produkować treść "faceci to narcyzi"? Te 90% będzie zajęte domem, rodziną, karierą dlatego nie
AdamKonarskiz_Katowic - @Pavlo389: jest 100 facetów i 100 kobiet.

Z tego mamy 90 par...

źródło: oarzv49fgmxc1

Pobierz
  • Odpowiedz
@r5678:Bo temat został podniesiony i przejaskrawiony przez osoby które na tym zarabiają bo temat jest modny i klikalny. A że ludzie podłapują hasła bez refleksji dla własnych usprawiedliwień to inna kwestia.
Zgadzam się z Tobą. Przez takie „rozpowszechnianie” temat zostaje rozmydlony i przypisywany do każdego jak leci. Ale nie przypisywałbym to do płci.
  • Odpowiedz
@Squanto: zgadza się plec znaczenia nie ma. Z tym że prościej przy kobietach powiedzieć dać małpie karabin. Facet z reguły nie będzie rzucał tymi hasłami na prawo i lewo aby osiągnąć jakieś korzyści personalne i nikt z reguły go po główce nie poklepie że o jakiś ty biedny itd a dla bab to chleb powszedni. Stąd moje zdanie o pożywce dla kobiet.
Dojdzie do sytuacji gdzie jak facet wspomni coś
  • Odpowiedz
Zauważyliście tendencje u kobiet, ze od jakiegoś czasu wszystkie uważają, ze ich ex albo facet z którym im nie wyszło był narcyzem


@Pavlo389: fuckboy 1.95 m wzrostu który je wszystkie rucha pewnie jest narcyzem, więc pewnie trochę prawdy w tym jest XD
  • Odpowiedz
@Pavlo389: temat został wyjaśniony. one wszystkie są obracane przez garstkę facetów z topki, a w porównaniu do reszty zdesperowanych facetów to nawet zdrowy psychiczne chad będzie przez nie nazywany toksykiem. do tego dochodzą takie rzeczy jak deewaluacja pojęć czy naturalne skłonności narcystyczne u różowych
  • Odpowiedz