Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Dobra, daję sobie na zawsze spokój z #rozowepaski i wynieram #samotnosc

Dzisiejsze kobiety i tak się nie nadają na żony i matki ( z resztą i tak nimi nie chcą być), zdradzają kręcą się na karuzeli kutang, mają ons, fwb itp. A najśmieszniejsze jest to, że takie jeszcze wymagają, żeby to #niebieskiepaski się za nimi uganiali. Kobieto, starać to ja się mogę o taką dla której będę pierwszym i jedynym, a nie dla której będę którąś z kolei opcją.

#oswiadczenie #zwiazki #demografia #niepopularnaopinia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
@mirko_anonim XD
Jeśli takie są kobiety, to tacy są też mężczyźni. Wszyscy na karuzeli kutang, a potem zdziwienie, że wymagania nie do spełnienia.
Staraj się o jednorożce, może one cię docenią.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP):

Jeśli takie są kobiety, to tacy są też mężczyźni. Wszyscy na karuzeli kutang


Nie, nie są. Jest dużo więcej prawiczków niż dziewic.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jeżeli związek ma być partnerstwem, a nie tylko jakimś "biznesowym" układem to nie ma opcji, żeby pierwszy się udał. Człowiek wtedy nie wie jak się zachować i albo jest w stosunku do drugiej osoby wręcz toksyczny, albo jesteś po tej drugiej stronie i dajesz się wykorzystywać. Natomiast stawianie granic po czasie daje różne efekty - może to przejdzie, ale zazwyczaj nie przechodzi, bo ludzie nie chcą dobrowolnie rezygnować z
  • Odpowiedz
Ja rozumiem autora wpisu. Co innego jakieś młodzieńcze "zwiazki", a co innego jak tam życie niewiele różniło się od małżeństwa.
  • Odpowiedz
Dobra, daję sobie na zawsze spokój z #rozowepaski i wynieram #samotnosc


Dzisiejsze kobiety i tak się nie nadają na żony i matki ( z resztą i tak nimi nie chcą być), zdradzają kręcą się na karuzeli kutang, mają ons, fwb itp.


@mirko_anonim: to ze nie potrafisz znalezc sobie kobiety, nie oznacza ze wszsytkie kobiety sa #!$%@?, a raczej ze to w tobie tkwi problem i to z toba jest cos nie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Nie staralbys się dla takiej, wiem z doświadczenia, bo byłam taką dziewczyną. Miałam tylko jednego chłopaka w swoim życiu i myślałam, że tak już zostanie, ale nie. Dla niego też byłam pierwsza dziewczyną. Żaden Chad. On i tak miał mnie za nic. Dziewczyna, która nie miała wielu partnerów jest nieatrakcyjna dla faceta, bo on by chciał taką z dużym przebiegiem, do której spermią inni na Instagramie czy Tik
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP):

Dziewczyna, która nie miała wielu partnerów jest nieatrakcyjna dla faceta, bo on by chciał taką z dużym przebiegiem


XD tylko zboczeńcy takie chcą.
  • Odpowiedz
Nie, nie są. Jest dużo więcej prawiczków niż dziewic.


Zgadza się, cała czerwona pigułka się na tym opiera, pseudo wysokiej jakości samce obracają talerzami. Przez co produkują masę dziewczyn uszkodzonych po karuzeli, oraz masę chłopaków, którzy nie mają szans na nic. Bo uszkodzone laski już nie zejdą poniżej pewnego poziomu, chyba że jako bezpieczne lądowanie gdy zawita ściana, ale takiego wyboru z rozsądku nigdy nie będą szanować, a taki chłopak wybierze po
  • Odpowiedz
Dzisiejsze kobiety i tak się nie nadają na żony i matki ( z resztą i tak nimi nie chcą być), zdradzają kręcą się na karuzeli kutang, mają ons, fwb itp.


@mirko_anonim: niestety, ale zawsze tak było, poczytaj sobie historię seksualności, za komuny po prostu to był temat tabu, ludzie zdradzali, ale zamiatano takie sprawy pod dywan

masz syndrom "madonny i ladacznicy", podejrzewam, że wiedzę o kobietach czerpiesz z internetu i
  • Odpowiedz