Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#anonimowe #zwiazki #seks
Pytanie do byłych i obecnych kochanek oraz do niebieskich którzy kochankę posiadają: Po jakim czasie można się spodziewać, że facet zostawi dla was żonę? Czy panowie, w ogóle zamierzacie zostawić swoje żony dla kochanek? Mam tutaj na myśli takie układy, w którym były obietnice wspólnego życia.
Ja obecnie czuję się oszukana i okłamana. Jakiś rok temu w sierpniu weszłam w taki układ. Zakochałam się bez pamięci. Najgorsze, że w szefie. Najlepsze, że jak mi się wydawało że wzajemnością. Pracowałam tej w firmie już dwa lata, zaliczyłam kilka awansów, wtedy mieliśmy trochę inny projekt, który wymagał współpracy własnie z szefem, nazwijmy go Kamilem. Szybko się przekonaliśmy, że bardzo dużo nas łaczy, że nadajemy na tych samych falach. I to wszystko po prostu było niemal magiczne. Doskonały seks- doskonałe zrozumienie. Wtedy oboje byliśmy w relacjach, ja bardzo szybko zdecydowałam się odejść od ówczesnego partnera. On obiecywał, z żoną się mu nie układa, nie sypia też z nią. Był w trudniejszej sytuacji bo posiada córkę 9-letnią. Byłam wyrozumiała, nie naciskałam w żaden sposób. A teraz po prawie roku czuję się wypalona. Ciągłe obietnice i nic. Mam jeszcze nadzieję, że może się nam uda. Ale dociera do mnie jak perfidnie byłam oszukana, czuję jakbym umierała w środku. Nie nie skakałam po jego faji dla pieniędzy czy innych pobudek oprócz zakochania, a szkoda. Może teraz byłabym usatysfakcjonowana. Chce odejść, ale nie czuję, żeby miało mnie spotkać w życiu coś lepszego. Cały czas go kocham. Poza tym jak odejdę to będę musiała zmienić pracę. Potrzebie wszystko, co udało mi się osiągnąć i zaczynać od zera. Ostatnio doszły myśli samobójcze. Poczucie samotności, pustki, bycia nic niewartym śmieciem. Nie wiem co robić. Taki trochę żal-post ale musiałam gdzieś to z siebie wyrzucić.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 267
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yurakamisa: już wyjaśniam. Nie wszyscy tak łatwo i lekko #!$%@?ą się albo wybierają partnera jak w supermarkecie jak to się wypokom wydaje, wiec kiedy już się faktycznie #!$%@?ą to reszta niewielkie ma znaczenie.

Edit, wypok cenzuruje słowo zakochiwać heheeh
  • Odpowiedz
Ciągłe obietnice i nic. Mam jeszcze nadzieję, że może się nam uda. Ale dociera do mnie jak perfidnie byłam oszukana


@mirko_anonim: Słucham? Ty "byłaś oszukana"? To TWÓJ MĄŻ BYŁ OSZUKANY PRZEZ CIEBIE.
Do czego to dochodzi... laska puszcza się z własnym szefem i szuka wsparcia na Wykopie bo po zdradzie męża jest zaskoczona tym, że z szefem własnej firmy nic nie wyszło.

Szef firmy puknął sobie Ciebie i finito,
  • Odpowiedz
@demimka I tutaj pojawia się różnica w myśleniu. Facet powie - spójrz co Ty robisz. Ogarnij się bo to co robisz jest nieodpowiednie. Kobieta powie - Nie twierdzę że to co robisz jest spoko. Ale spójrz na to z tej perspektywy, że gorzej robi ta druga osoba. Innymi słowy: skończ #!$%@? i weź odpowiedzialność za swoje czyny versus twoje działania są nie OK, ale Ty też jesteś trochę ofiarą sytuacji.
  • Odpowiedz
próbowałaś rozbić rodzinę, czego wiec oczekujesz?


@lexico: przecież to facet rozbijał swoją rodziną swoją decyzją, co to za #!$%@?.

A jak zdradzał teraz to później też będzie zdradzał, więc nie warto z takim na dłużej.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie łudź się, nigdy jej nie zostawi. gdyby dla niego to była miłość,
to by się nie zastanawiał ani chwili- czasem serce nie sługa. ilu ludzi bierze ślub wiedzac ze to nie jest do końca „to”?
mu jest tak wygodnie, a sprzedawanie ci pustych obietnic nic go nie kosztuje
  • Odpowiedz
@demimka:

nie rozumiem dlaczego wszyscy cisną lasce, która nic nikomu nie przysięgała i uznają ją za gorszą od typa który zdradza swoją żonę ()

Nie no koleś to śmietnik. Ale ona też swojego partnera zdradziła, po prostu rzuciła go po jakimś czasie wierząc że facet też zostawi żone. Ergo twierdzenie że nic nikomu nie przysięgała nie jest do końca prawdziwe. Do tego nie
  • Odpowiedz
@Marysiabaton

@Linnior88: może tak, a może zostawi, mój zostawił, i co teraz?;>

Chwalisz się że jako nagrodę wygrałaś niewiernego faceta ? Ciebie pewnie też robi na boki aż miło xD
Ludzie się nie zmieniają a głupotą jest wierzyć że jak zdradzał żonę to nie zdradza ciebie xDD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja widzę dookoła siebie dwa typy zdradzających facetów 1) ma jedną żonę i czwartą kochankę 2) ma piątą żonę 25 lat młodszą. Bez względu na konfigurację inwestowanie w emocje jest nieopłacalne.
  • Odpowiedz
@Linnior88: ależ to nie konkurs, zakochalam się w żonatym i okazało się że z wzajemnością. Może są takie, które traktują to jako sport, ich sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) szansa że robi na boki niewielka, jak się okaże że robi to pomyślimy hehe
  • Odpowiedz