Demograficzna b---a w Rosji. "Wojna zmienia kryzys w katastrofę" :)
Według raportu think tanku Atlantic Council do końca stulecia populacja Rosji może zmniejszyć się o połowę. Wojna na Ukrainie tylko przyspieszyła spadek liczby ludności. Kurcząca się populacja stanowi zagrożenie dla rosyjskiej gospodarki, która już teraz sięga po pracę więźniów.
Kolekcjoner_dusz z- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 137
- Odpowiedz
Komentarze (137)
najlepsze
- dziecko się opłaca, staje się aktywem a nie kosztem. - odpowiednią ideologia Ala grupy etniczne które mają dużo dzieci (żydzi ,Amisze itd)
tylko całkowita likwidacja i zakaz antykoncepcji. Kalendarzyk i pyk mamy 4-10 dzieci na rodzinę.
N-------i w Polsce też zakazali i co myślisz że ich nie ma na ulicach? ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeszcze jak zakaz będzie głupi a zakaz antykoncepcji taki jest to ludzie go będą łamać masowo i mniej niż w miesiąc będziesz mieć martwy przepis. To jest tak głupie że szkoda wprowadzać. Poza
@devu: Tylko jest zasadnicza różnica pomiędzy Polską, a Rosją - ta pierwsza nie uważa się za kraj godny rywalizacji z USA czy Chinami. Rosja bez ludzi będzie zalesioną pustynią z kilkoma dużymi ośrodkami miejskimi.
@relike: A ktoś je w ogóle pyta o zdanie?
Tak, na pewno Chiny wbiją Rosji nóż w plecy żeby im potem z kolei USA dowaliły przy okazji Tajwanu, który jest dla nich nieporównywalnie istotniejszy niż jakieś syberyjskie nieużytki (które poza Krajem Nadmorskim i Tuwą to nawet nigdy nie były w granicach Chin). Nawet w samych Chinach to większość powierzchni kraju jest niezamieszkana i 94% ludności mieszka w obszarze na czerwono
https://en.wikipedia.org/wiki/Heihe%E2%80%93Tengchong_Line
Pomogę: nawóz naturalny, działa na zasadzie dostarczania do gleby substancji odżywczych, które są niezbędne dla prawidłowego wzrostu roślin. Jest bogaty w składniki takie jak azot, fosfor, potas oraz inne mikroelementy, które poprawiają strukturę gleby i jej zdolność do zatrzymywania wody. Procesy mikrobiologiczne w glebie rozkładają organiczne substancje, co prowadzi do uwalniania tych składników, dzięki czemu rośliny mogą z nich korzystać.
@relike: na takiej zasadzie...