Wpis z mikrobloga

nie może mieć żadnego hobby i najlepiej jakby założyła burke na głowę

@Linnior88: Jak dla mnie ona hobby jak każde inne, nic odrażającego w tym. Np taki Rzeźniczak miał hobby polegające na robieniu każdego dziecka z inną babką i szukanie nowej jeszcze przed narodzinami potomstwa
  • Odpowiedz
@Linnior88: Ale to po prostu jest niesmaczne. Też miałam znajomą - wyszła za takiego zwykłego mireczka, spoko ziomka. Zauważyłam, że zaczęła się wkręcać w bachatę na poważnie (ciągle zdjęcia z jakichś zajęć, zjazdów, spotkań, szkoleń) i dziwnym trafem jakiś czas później wróciła do swojego panieńskiego nazwiska XD

Naprawdę, ten taniec jest bardzo erotyczny i 'ocieracki' i w życiu bym nie chciała żeby mój facet tańczył w taki sposób z jakąkolwiek
  • Odpowiedz
@Linnior88: Czyli zakładasz, że Robert ją NA PEWNO zdradzał, bo jest znanym piłkarzem?
Z kolei jeśli ja założę, że jego żona go NA PEWNO zdradza bo jest przecież sławną influencerką, to rozumiem, że w tą stronę będzie to już przesada?
Nie dziwię się, że takie lampucery jak ty wzbudzają tylko pogardliwy śmiech.
  • Odpowiedz
@Linnior88: mieliśmy matki które nie ocierały się o obcych mężczyzn, gdy były zamężne. Ten zaścianek i kołtun zostanie już z nami; otwarte związki, bachata to nie dla prostych chłopów ze wsi
  • Odpowiedz
@robertx

Widzę, że już tyle czasu minęło a ludzie nadal łykają i wchodzą w żywne dyskusje z kontami typu mamaboss założonymi w podobnym okresie, żeby między innymi bronić anki, niesamowite xD
  • Odpowiedz
  • 2
Widzę, że już tyle czasu minęło a ludzie nadal łykają co piszą i wchodzą w żywne dyskusję z kontami typu mamaboss założonymi w podobnym okresie, żeby między innymi bronić anki, niesamowite xD

@Slavcel: w ten sposób wypycha się wpis w gorące ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
przecież on ja też napewno zdradzał albo są w otwartym związku , hallo to jest sławny piłkarz

@Linnior88: Ładna generalizacja i seksizm. Jak piłkarz to ruchacz i #!$%@?. Żona piłkarza to silna kobieta, która codziennie musi wytrzymywać to upodlenie i uciemiężenie, a jednocześnie spełnia się realizując swoje pasje xD

To są te podwójne standardy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w świecie wykopu kobieta powinna zajmować się domem ale jednocześnie zarabiać żeby nie być pasożytem

@Linnior88: Ale trochę mylisz pojęcia i robisz interpretację w swoją stronę. Nikt tu się nie czepia Lewandowskiej że ma te swoje campy, aplikacje i inne. Czepiają się bo wrzuca 5 razy dziennie filmy i zdjęcia jak się ociera o młodych Alvaro, mając jednocześnie męża i dzieci.

Bo jak rozumiem w drugą stronę też nei byłoby
  • Odpowiedz
@o__0

@Linnior88: niech ma sobie hobby, ale czy naprawdę musi stwarzać pozory, że przyprawia Lewandowskiemu rogi?

To jest aż tak proste, dosłownie. Niech sobie trenuje tę bachate, ale niech nie wrzuca tych wszystkich zdjęć i filmików z szacunku dla Lewego przede wszystkim, ale i z normalnej ludzkiej mądrości. Wrzuca foty bezrefleksyjnie, przez co już pół świata plotkuje, że zdradza Roberta. Chyba, że to ma jakiś cel, którego nie pojmuję.
  • Odpowiedz
To jest aż tak proste, dosłownie. Niech sobie trenuje tę bachate, ale niech nie wrzuca tych wszystkich zdjęć i filmików z szacunku dla Lewego przede wszystkim, ale i z normalnej ludzkiej mądrości. Wrzuca foty bezrefleksyjnie, przez co już pół świata plotkuje, że zdradza Roberta. Chyba, że to ma jakiś cel, którego nie pojmuję. Chcą pokazać jak bardzo są ponad hejt? Ja jestem dość liberalny, ale to jest naprawdę przegięcie.

@zasadzka01:
  • Odpowiedz