Wpis z mikrobloga

@rob_m85: tak ale prawdopodobieństwo musi być mniejsze bo ktoś mało inteligentny raczej nie dałby rady się doedukować na konkretny poziom.
  • Odpowiedz
ktoś mało inteligentny raczej nie dałby rady się doedukować na konkretny poziom.


@dongio: Żebyś ty widział niektórych magistrów, nawet na dobrych studiach na farcie się przecisną.

A jeszcze są magistrzy na gównianych kierunkach.
  • Odpowiedz
tak ale prawdopodobieństwo musi być mniejsze bo ktoś mało inteligentny raczej nie dałby rady się doedukować na konkretny poziom.


@dongio: Niby tak, ale to jeszcze byłaby w 100% prawda w latach 90. Dziś studia w większości są po prostu relatywnie łatwe. Wysokie obcasy płakały kiedyś, że więcej kobiet niż facetów kończy wyższe studia, a mimo to absolwentki studiów zarabiają mniej niż mężczyźni. Tylko, że nie dodały, że większosć tych absolwentek kończy
  • Odpowiedz
ktoś mało inteligentny raczej nie dałby rady się doedukować na konkretny poziom.

@dongio: Bzdura.
Całe rzesze pisowców mają magistry, doktoraty a nawet MBA z Collegium Tumanum. A to nie jest jedyna droga by zdobyć te papiery niskim wysiłkiem.
  • Odpowiedz
tylko czemu takie tekstu najczęściej postują ludzie którzy nie mają ani edukacji ani inteligencji


@assninja: ponieważ ich postowanie wymaga braku edukacji oraz inteligencji.
  • Odpowiedz
@assninja: Było nawet badanie naukowe na ten temat, tzn. że ludzie publikujący w mediach społecznościowych obrazki z sentencjami mają niższe IQ. Serio.
  • Odpowiedz
@rob_m85: ja bym poszedł dalej i powiedział, że nawet z doktoratem można być idiotą.
@assninja: Średnio osoba z wyższym wykształceniem będzie miała większe IQ od tej bez, ale cope to myślenie, że papierek zrobi z ciebie intelektualiste. Studiowałem z ludźmi którzy po prostu nauczyli się zaliczać i miałem do czynienia z doktorami, którzy nie zrozumieli by ani jednej pracy naukowej po angielsku.
  • Odpowiedz
@rob_m85: Zależy z czego ma się tego magistra można mieć wyższe wykształcenie z medycyny albo z zarządzania polem namiotowym stąd też bycie magistrem ze wszystkiego nie czyni cię inteligentnym
  • Odpowiedz