Wpis z mikrobloga

Żukowska w Programie 1 pedziała, że no była zapraszana na spędy organizowane przez związek deweloperów, gdzie ją deweloperka intensywnie przekonywała, że to 0% jest wspaniałe i trzeba go wprowadzić XD

Że to w ogóle jest w tym kraju legalne. Na pewno chodziło im o "młodych" i "rodziny" - no przecież po to deweloperka płaci za takie pikniki z politykami i serwuje im poncz.

#nieruchomosci #deweloperka #mieszkanienastart #lobbing #polityka
mickpl - Żukowska w Programie 1 pedziała, że no była zapraszana na spędy organizowane...

źródło: zuko

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@mickpl: jeśli jest szefową partii w koalicji z partią rządzącą i demontuje ich propagandę to pcha się w buty Andrzeja Leppera, może i dużo nie wie ale politycy boją się tylko i wyłącznie publicznego ośmieszenia, więc deweleperuchy zaraz będą na nią wymyślać, żeby im stopa zwrotu w lobbowaniu nie spadła
  • Odpowiedz
@mickpl:

halo CBA, wjeżdżać tam na pełnej kuwie na te deweloperskie spędy i trzepać, który polityk potem kupował mieszkania ze zniżkami.
  • Odpowiedz
@chavez1: Ja #!$%@?, znowu o tym Lepperze. #!$%@?, wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy dokument bez zółtych napisów by wiedzieć że typo strzelił samobója 10 lat po "słynnym wystąpieniu". Zdążył jeszcze raz zostać posłem i przegrać wszystkie sprawy o zniesławienie. Często ludzie sięzastanawiają kiedy zaczęło się chamstwo na obradach, to właśnie ten wsiok je ropoczął.
  • Odpowiedz
Że to w ogóle jest w tym kraju legalne.


@mickpl: dlatego podoba mi się jak jest w Ameryce lobbing jest jawny i każdy może sobie sprawdzić kto stoi za danymi politykami, a u nas to wszystko jest na zasadzie "domyśl się" w Europie zresztą podobnie.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, znowu o tym Lepperze. #!$%@?, wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy dokument bez zółtych napisów by wiedzieć że typo strzelił samobója 10 lat po "słynnym wystąpieniu". Zdążył jeszcze raz zostać posłem i przegrać wszystkie sprawy o zniesławienie. Często ludzie sięzastanawiają kiedy zaczęło się chamstwo na obradach, to właśnie ten wsiok je ropoczął.


@MintFork: jezu, #!$%@?, jak dobrze czasem przeczytać kogoś z rigczem w tym temacie. do tej pory Żukowska to była
  • Odpowiedz
  • 2
@mickpl Marzy mi się komisja śledcza w sprawie dotowania deweloperów. Przesłuchania Budy, wyjaśnienia Hetmana co sprawiło, że nagle zmienił zdanie co do kredytu 0%, weryfikowanie tych "konsultacji społecznych". Przecież to jest grubszy wał niż te całe wybory koperowe, czy respiratory.
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde: więc sam wykazujesz, że Lepper był chamski i gruboskórny, i nagle miało mu się zrobić smutno i przykro i, chlip chlip, postanowił zakończyć swoje marne jestestwo? Typ był zbyt narcystyczny i ograniczony w swojej perspektywie by się tym przejmować, a nie zacietrzewiać jeszcze bardziej w swojej racji. Do tego w życiu prywatnym był mocno zaangażowany w leczenie swojego syna, a co złego by nie powiedzieć o nim i ogólnie tego
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde: no argument nie do podważenia: wszystko jest możliwe. O drugiej, tej ważniejszej kwestii, chorym ale ciągle żywym synie o którego walczył, oczywiście się nie zająkniesz. Brawo, wygrałeś dyskusję, oklaski.
  • Odpowiedz