Wpis z mikrobloga

@UlanaGraszka: krzywdzisz dziecko tak je karmiąc, jesteś ulana bo jesteś leniwa a nie bo to normalne i nie przekazuj tego niewinnemu dziecku, ogarnij się i swoje dziecko, lekarz dietetyk i dobry przykład, trzeba ruszyć dupe niestety jak się nie chciało myśleć i narobiło bombelka, teraz musisz się wykazać i przemęczyć
  • Odpowiedz
@UlanaGraszka: i jak o że jest w normie #!$%@? i usprawiedliwianie xd mam dużo małych dzieci w rodzinie i #!$%@? nitk nie ma tak kubrakiem łapy, a jak jesteś ulana (bo ponownie jesteś leniwa) to nie wierzę że nagle dbasz o dziecko xD
  • Odpowiedz
@UlanaGraszka: Nie mam dzieci, nie znam się na przedziałach wagowych, ale mam w pracy sporo takich bombelków i ten wygląda zupełnie normalnie. Wykopki pewnie wywnioskowały po palcach nie wiedząc, że dzieciaki w tym wieku mają takie po prostu pulchne ręce nawet jeśli ważą normalnie. Przekaż bombelkowi, że świetny kamień i niech zbiera jak najładniejsze!
  • Odpowiedz
@UlanaGraszka: centyle. Co jeszcze wymyslisz? Sa przyjete pewne standardy, ramy, wskazujace czy ktos ma nadwage czy nie, ktore sprawdzaja sie w prawie wszystkich przypadkach, ale grubasy zawsze wymysla sobie usprawiedliwienia typu ciezkie kosci, mase miesniowa i inne rzeczy, ktore akurat absolutnie nie odnosza sie do ich przypadku. Doskonale wiem jak moze wygladac rączka u dwulatka i szczerze watpie, ze dwuipoletnie dziecko o normalnej wadze ma tak tlusta rączke. Owszem, roczne, poltoraroczne
  • Odpowiedz
@Zulf ale #!$%@? xd moja córka ma 3 i 8 miesięcy. Ma 112 cm wzrostu tyle co 5 czy 6 latek. Nie jest ulana, ma 97 centyl. Po prostu urodziła się mając 4420 g i rośnie ciągle w tym samym centylu.
  • Odpowiedz
@radziuxd: mam dwójkę dzieci i młodsza zawsze była szczupła, o syna pytali się czy go karmimy mlekiem czy śmietaną, a jak miał 6 miesięcy wyglądał jak ludzik Michelin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale fakt, myślałem że dziecko ma bardziej 1.5 - 2 lata, sprawdziłem zdjęcia i mój syn w tym wieku już był w normie. Jest jeszcze opcja, że to zdjęcie wyszło tak wybitnie niekorzystnie. Albo faktycznie
  • Odpowiedz
@RyanWolf: Jezu kochany ludzie niemający pojęcia o medycynie muszą się wyżyć. Oczywiście że w przypadku dzieci liczą się centyle bo bmi jest niemiarodajne w takim wieku.
  • Odpowiedz
@UlanaGraszka: szkoda że nie można wrzucić też na czarnolisto tych co plusują takie #!$%@? komentarze. widać że zdrowe dziecko a za 2-3 lata pewnie spodnie z dupy będą spadać :D tak to z dziećmi bywa
  • Odpowiedz