Wpis z mikrobloga

  • 49
@UlanaGraszka: nie wytłumaczysz xD starszak u mnie też taki był. Potem jak zaczął "się wyciągać" to mam szpulkę gumy w szufladzie, wciągam mu gumkę w praktycznie każde nowe spodnie, bo wszystko mu z kościstych 4 liter spada
  • Odpowiedz
  • 3
@Zulf: oj podał się do matki po prostu, zresztą jak dziecko się tak zaokrągla to znaczy że zaraz wystrzeli do góry
  • Odpowiedz
@UlanaGraszka:

Co to jest 97 centyl?

Jeśli pomiary wagi dziecka plasują się powyżej 97. centyla, możemy mieć do czynienia z nadwagą lub otyłością, >ale także innymi chorobami przewlekłymi lub genetycznymi.

Siatki centylowe - co to jest, jak je czytać i jakie są normy?


zrodlo

https://hipp.pl/zywienie-0-1/poradnik/zdrowie-i-rozwoj-maluszka/siatki-centylowe


UWIELBIAM KWIK GUBASOW O PORANKU HAHAH OINK OINK

takze grubasie sie doedukuj i nie krzywdz dziecka
Zulf - @UlanaGraszka: 
Co to jest 97 centyl?
Jeśli pomiary wagi dziecka plasują się p...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@UlanaGraszka Ja #!$%@?. Wiem co to sa centyle, wiem jak sie je liczy. Po prostu widze po focie ze dzieciak ma niezla mase, a patrzac po tym jak tego bronisz to pewnie sama masz 160 cm wzrostu i 120kg wagi. Beka z grubasow od zawsze i na zawsze.
Zulf - @UlanaGraszka Ja #!$%@?. Wiem co to sa centyle, wiem jak sie je liczy. Po pros...
  • Odpowiedz
  • 33
@Zulf: to wg Ciebie jaki centyl wagi powinien mieć 2,5 latek, który ma 97 centyl wzrostu? Pytam, bo może wiesz lepiej od pediatry i innych lekarzy, które odwiedzało dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aha, jeszcze wszystko oceniasz wyłącznie po zdjęciu czego? Rąk? ;)
Idź sobie ciśnąć bekę z grubasów gdzie indziej (tzn. lecz swoje kompleksy gdzie indziej), a dziecko zostaw w spokoju (tzn. odbierdolta się od bombelka)
  • Odpowiedz
Jezeli sama jestes ulana i jestes tego swiadoma patrzac po nicku, to dlaczego to samo robisz dziecku ?


@Zulf: takie małe musi mieć z czego rosnąć, w tym wieku lepiej mieć trochę nadwagi niż chudym być
  • Odpowiedz