Wpis z mikrobloga

mogę nie mieć np. ochoty by całe miasto lub cała Polska (bo ktoś zrobi zdjęcie i wrzuci do neta) wiedziało gdzie moje dzieci chodzą do szkoły.


@niech_ktos: Przecież dane jakichś losowych gówniaków nikogo nie obchodzą xD Brzmi jak jakieś natręctwo i lekki szuryzm serio
  • Odpowiedz
@niech_ktos

>Co w tym złego?


@Kiedys_Mialem_Fejm: dziwne, że szkoły są wyjątkiem - w każdej innej instytucji jest zabronione szastanie danymi osobowymi. Mając charakterystyczne nazwisko mogę nie mieć np. ochoty by całe miasto lub cała Polska (bo ktoś zrobi zdjęcie i wrzuci do neta) wiedziało gdzie moje dzieci chodzą do szkoły.


Gówno kogo interesuje na co nie masz ochoty, płatku śniegu.
  • Odpowiedz
  • 5
Przecież dane jakichś losowych gówniaków nikogo nie obchodzą xD Brzmi jak jakieś natręctwo i lekki szuryzm serio


@Kiedys_Mialem_Fejm: to po co w ogóle bawić się w ukrywanie danych i po co te kampanie przeciwko umieszczania danych/zdjęć dzieci w social media itp. itd. Hipokryzja.
  • Odpowiedz
Przy okazji mogłem zweryfikować, czy to pierdzielenie, że dzieci ukraińskie mają pierwszeństwo i nie ma miejsca dla dzieci polskich to prawda. Odpowiadam - gówno prawda.


@plastic11: Dla dzieci ukraińskich są osobne listy pierwszeństwa.

  • Odpowiedz
@niech_ktos: no to u mnie, we wiejskiej szkole, lista wisi na tablicy przy sekretariacie, a żeby dostać się na teren szkoły, należy zostać wpuszczonym przez ochronę lub woźne. Dziwna sprawa, że na drzwiach...
  • Odpowiedz
  • 0
no to u mnie, we wiejskiej szkole, lista wisi na tablicy przy sekretariacie, a żeby dostać się na teren szkoły, należy zostać wpuszczonym przez ochronę lub woźne. Dziwna sprawa, że na drzwiach...


@jakis_login: na drzwiach głównych, dostęp ma każdy bo brama otwarta, kilka metrów od ulicy. Miasto 80k
  • Odpowiedz
  • 0
Przecież samo imię i nazwisko to nie są dane wrażliwe


@Kiedys_Mialem_Fejm: wystarczy że jest zagraniczne imię i nazwisko i wszyscy wiedzą o kogo chodzi, bo jest jedna osoba z takim nazwiskiem. A tym bardziej jeśli ma jakiś biznes w mieście.
  • Odpowiedz