Wpis z mikrobloga

Rozstania, śmierć bliskich osób, to nie tylko załamania psychiczne, ale również fizyczny ból, który przypomina zawał. Kiedy umarł mój tata budziłam się i nie mogłam złapać oddechu, chowałam się pod kołdrę, krzyczałam. Przez moment nie wiesz, gdzie jesteś, ani nawet kim jesteś, aby za chwilę wszystko do Ciebie dotarło. Przypomina to serię kopów w brzuch i w głowę. W moim przypadku po dwóch stratach i kolejnych rozstaniach trauma bardzo się nasiliła. Musiałam wyjechać. Zmienić całkowicie swoje życie, otoczenie, sposób myślenia. Nie było innego wyjścia.

Obudziłam się o 3 nad ranem w Warszawie. Właściwie prawie nie spałam. Przed wylotem musiałam ogarnąć pracę, żeby o nic się nie martwić. Na dworze było ciemno. Usiałam na parapecie i zapaliłam papierosa. Było cholernie zimno. Uświadomiłam sobie, że już za chwilę ten problem zniknie z mojego życia. Zawsze o tym marzyłam. Może okoliczności nie były najlepsze, ale w końcu zdecydowałam się wyjechać. Kilka dni wcześniej moi przyjaciele z niedowierzaniem przyjęli decyzję. Wiem, że mi przytakiwali, ale jednocześnie zdawałam sobie sprawę, że w głębi duszy wierzą, że wrócę. Dla mnie sprawa była jasna. W momencie kupna biletu Polska na zawsze przestała być moim domem. #!$%@?łalnie.

Wsiadłam do pierwszego samolotu i emocje wzięły górę. Zaczęłam płakać. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że już za chwilę spędzę najlepsze lata w swoim życiu. Dowiem się, że czułam się dziwnie w swoim kraju, bo nie jest miejscem do którego należę.

Zmieniałam swoje życie pod wpływem bardzo silnych emocji. Nazwałabym to konkretnym załamaniem nerwowym. Dzisiaj podróżowanie jest dla mnie czymś normalnym. Porównałabym to do przygotowania jajek na śniadanie.

Fragment mojego ebooka "ONE WAY TICKET", którego wyślę do każdego, kto postawi mi kawę za minimym 20 zł na:
buycoffee.to/kasiapieluszka
W treści wiadomości należy wpisać: ONE WAY TICKET

Pozdrawiam,

Kasia Pieluszka ;)

#podroze #przygody #jakrzucicwszystko #onewayticket
KasiaPieluszka - Rozstania, śmierć bliskich osób, to nie tylko załamania psychiczn...

źródło: Example

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@GryllowameWazyvva: wystarczy w Google wstukać, nic specjalnego. Jakieś historie z Bali. Jakiś gunwo portal się woził po dziewczynie, że matka z PiS, coś tam z jej wypowiedzi wycięli i dorobili jak pismaki. Ogólnie nie mój target.
  • Odpowiedz