Wpis z mikrobloga

@ibilon: @gnt_1 niemożliwe, że konfederosja jest prorosyjska! Złe artykuły czytasz. Mówię ci. Spróbuj innych artykułów, bo różne som ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konfederacja jest prorosyjska i to jest fakt. Czy są tam agenci? Nie wiadomo. Czy wpływy rosyjskie? To na pewno - patrz ordo szuris.
  • Odpowiedz
@falden jak się nie 'rozumie' strategii to jest prorosyjska. + społeczeństwo polskie było mocno za, więc trochę się wycofywali. Wypowiedzi z pierwszych dni były jak niemieckie, że nie ma co denerwować Rosji.

Np. Bosak, w którymś momencie kłótni o Banderę, mówił, że może nawet trzeba zablokować dostawy broni przez Polskę.

Można być antyukrainskim, ale to jak na złość mamie odmrozić sobie uszy. Wysyłanie tej broni przez Polskę obsługuje nasz interes, bo zabijają
  • Odpowiedz
1) https://niezalezna.pl/polityka/opozycja/kreml-oplacal-rosyjskie-podroze-ludzi-lidera-konfederacji-moskiewscy-przyjaciele-brauna/503379


@wortor: Braun został zaproszony z dziennikarzami i opłacono jego pobyt. No na prawdę niesamowite.

2) ) https://www.rp.pl/polityka/art37520571-domanski-wyborcy-nie-zapomna-konfederacji-poparcia-dla-rosji


@wortor: fajna manipulacja, że niby była jakaś zmiana nazwy Konfederacji na Nowa Nadzieja ze względu na poparcie dla Rosji. Ale jakoś specjalnie nie dziwi mnie, że taki plankton jak ty łyka takie groteskowe zbiegi.

Dalej jest coś wartościowego czy takie same głupoty bo nie wiem czy jest sens kontynuować?
  • Odpowiedz
@wortor Typie, to niezależne to tylko według twojego małego rozumku.
Ciekawe jest to że jesteście tacy aktywni tuż przed wyborami.
Cytując

Ja wiem od kogo wy są....
  • Odpowiedz
dyskutujesz z małpami, nie spodziewaj się jakiejś autorefleksji


@Tetsuya: może ty pokaż, że nie jesteś małpą i jakoś się odnieś do czegokolwiek konkretnego, użyj argumentów. Obawiam się jednak, że jesteś takim samym troglodytą jak autor tego wpisu i jedyne co potrafisz samodzielnie to wstawić głupi obrazek lub pyskówkę, a w najlepszym wypadku powielać (uwaga trudne słowo sprawdź sobie w słowniku) insynuację jak te linki. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@wortor: Widzę, że twoja główka misiu pracuje w trybie binarnym. Bo jak ktoś nie jest z KO, nie popiera UE to jest ruską onucą i już. Nie dopuszczasz, że mogą być ludzie, którzy nienawidzą UE i Związek Zdradziecki, bo chcą niezależności. No to podskocz może do Szwajcarów, którzy nie nie ciągną do UE. Czy oni tez są ruskimi onucami?
  • Odpowiedz